Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy

Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy - Kamil Vondrášek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kamil Vondrášek
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Vondrášek. Číst Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Údiv – v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy. Není to ovšem 50 odstínů šedi, ale plnobarevná škála chvílemi až naturalistického pohledu do vztahů a intimity. Je to příběh o vzestupu a pádu, příběh o lehkosti žití i tíze bytí. Je možné, že si román překvapivě získá víc čtenářek než čtenářů – už jen kvůli ukojení jejich přirozené zvídavosti o tom, jak jsou ony samy nahlíženy chlapskou optikou.


...div aneb červená knihovna pro chlapy - aneb červená knihovna pro chlapy - Kamil Vondrášek ... Trilogie 50 odstinu sedi levně | Mobilmania zboží ... . Údiv - v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy. Není to ovšem 50 odstínů šedi, ale ... Údiv - v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ... Kniha Údiv: Červená knihovna pro chlapy? Vekslácká romance ... ... . Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy. Není to ovšem 50 odstínů šedi, ale plnobarevná škála chvílemi až naturalistického pohledu do vztahů a intimity. Údiv aneb červená knihovna pro chlapy Kamil Vondrášek. Praha: Volvox Globator - 2017 pevná papírová vazba...SOUVISEJÍCÍ KNIHY