Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně

Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně - Angela Duckworthová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Angela Duckworthová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Duckworthová. Číst Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně Online je nyní tak snadné!





POPIS


Chcete být úspěšní, ale zároveň chápete, že na vrchol žádné zkratky nevedou? Pak právě v odbornou veřejností i čtenáři oceňované Houževnatosti najdete ideálního průvodce, jak díky kombinaci vytrvalosti a vášně dosáhnout svého cíle. Když obdivujeme špičkové sportovce, umělce, vědce, podnikatele či šéfkuchaře, často si říkáme: „Ten má ale talent!“ Průkopnická psycholožka Angela Duckworthová zastává jiný názor: základní ingrediencí všech vynikajících výkonů je houževnatost – kombinace dlouhodobé vášně pro jeden životní cíl a vytrvalosti. Na desítkách příkladů slavných i běžných lidí ukazuje, že právě houževnatost rozhoduje o úspěchu člověka v životě mnohem víc než jeho vrozený talent či inteligence. Duckworthová své poznatky opírá o desetiletí práce, množství vědec-kých studií, ale i hloubkových rozhovorů s mimořádně úspěšnými osobnostmi. Svou knihu však rozhodně nepsala jako skleníkovou květinku pro akademický svět. Naopak, Houževnatost je mimořádně čtivá a praktická kniha, která přináší zcela konkrétní rady, jak naplnit potenciál sebe sama či svých dětí.


...vnatost Síla vytrvalosti a vášně. Kniha 314 K ... PDF ANGELA vášně houževnatost ANGELA DUCKWORTHOVÁ vytrvalosti ... ... ... kombinace dlouhodobé vášně pro jeden životní cíl a vytrvalosti. Na desítkách příkladů slavných i běžných lidí ukazuje, že právě houževnatost rozhoduje o úspěchu člověka v životě mnohem víc než jeho vrozený talent či inteligence. Duckworthová své ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně - Duckworthová, Angela ; - - Chcete být úspěšní, ale zároveň chápete, že na vrchol žádné zkratky nevedou? Pak právě v odbornou veřejností i čtenáři oceňované Houževnatosti najdete ideálního průvodce, ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně. ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně - Angela ... ... ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně. Angela Duckworthová. Řadí se mezi literaturu úspěchu. Ale není to nic hloupého a líbivého, naopak je to chytré a často se vám to nebude...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY