Královna ze Železné hory

Královna ze Železné hory - Jana Brnušáková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Brnušáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Královna ze Železné hory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královna ze Železné hory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Brnušáková. Číst Královna ze Železné hory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohádkový příběh plný záhadných bytostí, dobrodružství i kouzel. Mladičká Bet opouští milovaný domov i zvláštní obyvatele z Království pod horou. Hned na počátku cesty je zřejmé, že splnit přání tajemné Luny se neobejde bez překážek. Na dívku ale nečeká jen nebezpečí. Osamělou pouť obohatí nejprve záhadní pomocníci, později také noví přátelé. Zlé síly zasáhnou i do osudu dalších členů její rodiny. Pokud všichni splní svěřené úkoly, mohou přispět k záchraně Severního království. Mezi napětím a překvapivými momenty najde čtenář zároveň poetický pohled na rozmanitou přírodu.


...a ze Železné hory 2016, Nakladatelství Jiří Nosek - KLIKA, Praha * Královna a Zlatý rytíř ... České hory - ceskehory ... ... Železné hory (německy Eisengebirge) jsou pohořím (horopisnou jednotkou) a geomorfologickým celkem o rozloze 761,77 km² v severní části Českomoravské vrchoviny, na vymezeném území chráněnou krajinnou oblastí a národním geoparkem v České republice. Z hlediska administrativně správního náleží největší částí své rozlohy do Pardubického kraje, jihozápadní ... Královna ze Železné hory - Jana Brnušáková Fantasy Ukázka prémiové knihy, kterou dosta ... Královna ze Železné hory - Jana Brnušáková | Knihy Dobrovský ... ... Královna ze Železné hory - Jana Brnušáková Fantasy Ukázka prémiové knihy, kterou dostane zákazník při rezervaci knihy, která ještě nevyšla tiskem, nebo při nákupu jakékoliv knihy v e-shopu Knihy Josef Brodil! Klika Královna ze Železné hory (978-80-88088-47-9) Poh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY