Stříbrný chlapec

Stříbrný chlapec - Kristina Ohlssonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kristina Ohlssonová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Stříbrný chlapec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stříbrný chlapec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Ohlssonová. Číst Stříbrný chlapec Online je nyní tak snadné!

POPIS


V první knize Skleněné děti řešili Billie a Aladin záhadu starého domu, v kterém „strašilo“. Nyní se začíná ztrácet jídlo z restaurace Aladinových rodičů. Navíc Aladin několikrát zahlédne zvláštního chlapce, který se ale vždy doslova „vypaří“. Aladinovi rodiče se kvůli finančním problémům s restaurací stále častěji hádají a zvažují, že se vrátí zpět do rodného Turecka. To Aladin nechce dopustit. Rozhodne se proto, že najde ztracený poklad ze stříbrotepecké dílny, která před několika desetiletími vyhořela. Spolu s kamarádkou Billie se pouští do napínavého pátrání. Podaří se dětem najít ztracený poklad? Přijdou na to, proč se ztrácí z restaurace jídlo? A kdo je onen záhadný mizející chlapec?


...ný chlapec. Kristina Ohlssonová. V první knize Skleněné děti řešili Billie a Aladin záhadu starého domu, v kterém „strašilo" ... Balíček Stříbrný chlapec, Kamenní andělé, Skleněné děti ... ... . Knihu Stříbrný chlapec tedy lze číst i bez znalosti prvního dílu, který syn také doporučuje. Kniha se mu četla lehce. Vzhledem k velikosti si ji bral na letošní dovolenou, kde ji během prvního týdne přečetl. Já jsem ji přečetla během jednoho delšího odpoledního klidu v horkém dni. „Stříbrný chlapec" má hororový nádech a přiznám se, že není vůbec jednoduché vyřešit všechny záhady, které vám autor ... Stříbrný chlapec - Kristina Ohlssonová - Daramegan ... . „Stříbrný chlapec" má hororový nádech a přiznám se, že není vůbec jednoduché vyřešit všechny záhady, které vám autorka předloží. Naše dvojice amatérských detektivů pátrá po ukradeném pokladu a kromě toho musí vyřešit zločin starý přes sto let. Všechny informace o produktu Kniha Stříbrný chlapec, porovnání cen z interne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY