Země odpoledního slunce

Země odpoledního slunce - Barbara Woodová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Woodová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Země odpoledního slunce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Země odpoledního slunce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Woodová. Číst Země odpoledního slunce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1920 a dvacetiletá Elizabeth Van Lindenová se stejně jako její vrstevníci pokouší co nejrychleji se vymanit z konvencí, na kterých lpí generace jejích rodičů a které po válce už nemohou platit. Svobodný život se vydá hledat s milovaným mužem do jihozápadní Kalifornie, kde pořád ještě na odvážlivce a dobrodruhy čekají skvělé příležitosti. Brzy zjistí, že si vzala člověka, kterého vůbec nezná, sobeckého, bezohledného a s násilnickými sklony. Ale nevzdá se, snaží se najít smysl života v práci pro místní bílou i indiánskou komunitu a přitom tajně sní o nové lásce. Dosáhne štěstí, jež si zaslouží?


...mě odpoledního slunce Přidat komentář ... Země odpoledního slunce - Barbara Woodová — Kniha.cz ... . Bara52. 13. dubna. Hezky citelne, libilo se mi umisteni v dobe osidlovani Palm Springs. ... V knihe "Země odpoledního slunce" zachytáva Kaliforniu počas 20. rokoch, kedy začala zlatá éra filmu. Nemý film bol postupne nahradený zvukovým filmom a v Hollywoode v tej dobe vznikali westerny, komédie, muzikály a animované filmy ako na bežiacom páse. Barbara Woodová, Země odpoledního slu ... Knižní tip: Země odpoledního slunce | BLOG - Plzeň ... . Barbara Woodová, Země odpoledního slunce Píše se rok 1920 a dvacetiletá Elizabeth Van Lindenová se stejně jako její vrstevníci pokouší co nejrychleji se vymanit z konvencí, na kterých lpí generace jejích rodičů a které po válce už nemohou platit.Svobodný život se vydá hledat s milovaným mužem do jihozápadní Kalifornie, kde p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY