Operace Bouřkový mrak: Případy pro Detektivní kancelář č. 2

Operace Bouřkový mrak: Případy pro Detektivní kancelář č. 2 - Jorn Lier Horst | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jorn Lier Horst
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Operace Bouřkový mrak: Případy pro Detektivní kancelář č. 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Operace Bouřkový mrak: Případy pro Detektivní kancelář č. 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jorn Lier Horst. Číst Operace Bouřkový mrak: Případy pro Detektivní kancelář č. 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Řečanech se dějí divné věci: pekaři Buchtovi zmizely kvasnice, z pláže se ztratily sudy na stavbu plovoucího mola a z městského parku jalovcové keře. A tím krádeže rozhodně neskončily. Nikdo si zatím nevšiml, že ty podivné události spolu mohou souviset. Případu se ujímá Detektivní kancelář č. 2. – Tea, Oliver a jejich pes Osmo. Dokážou najít tu správnou stopu a zapeklitou záhadu zdárně vyřešit?


...řípady pro Detektivní kancelář č. 2 - Operace Bouřkový mrak - Jorn Lier Horst Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... kancelář - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Operace Bouřkový mrak: Případy pro Detektivní kancelář č. 2 Jorn Lier Horst Nakladatel: Fragment 2019 Všechny informace o produktu Kniha Případy pro Detektivní kancelář č. 2: Operace Bouřkový mrak - Jørn Lier Horst, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Případy pro Detektivní kancelář č. 2: Operace Bouřkový mrak - Jørn Lier Horst. Případy pro Detektivní kancelář č. 2 - Operace Bouřkový mrak ... Případy pro Detektivní kance ... Operace Bouřkový mrak (Jørn Lier Horst) | Detail knihy ... ... . 2: Operace Bouřkový mrak - Jørn Lier Horst. Případy pro Detektivní kancelář č. 2 - Operace Bouřkový mrak ... Případy pro Detektivní kancelář č. 2 - Operace Bouřkový mrak Jorn Lier Horst. Severská detektivka pro malé čtenáře, norská nejprodávanější dětská...SOUVISEJÍCÍ KNIHY