Sedmilhářky: I malá lež může mít velké následky...

Sedmilhářky: I malá lež může mít velké následky... - Liane Moriarty | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Liane Moriarty
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmilhářky: I malá lež může mít velké následky....pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmilhářky: I malá lež může mít velké následky... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liane Moriarty. Číst Sedmilhářky: I malá lež může mít velké následky... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi. Madeline je velká parádnice a přitom neřízená střela. Momentálně jí ztrpčuje život její exmanžel: po letech si zničehonic vzpomněl, že by se mohl taky podílet na výchově jejich společné dcery. Celeste je věčně zasněná, poněkud vynervovaná místní kráska. Co ji ale může trápit, když má tak hodného, hříšně bohatého manžela a přepychový dům? Snad jen ta jejich dvojčata jsou občas na zabití. Každá z nich je úplně jiná, a přesto jsou nejlepší kamarádky. Jsou však k sobě skutečně upřímné? Vždyť i drobné lži a polopravdy můžou časem vyústit v obrovskou tragédii. Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou. HBO natáčí podle této knižní předlohy minisérii s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou v hlavních rolích.


... lež může mít velké následky… Co se na první pohled jeví jako idyla, je na pohled druhý soukromým peklem… Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna ... Sedmilhářky - 2.vydání od 195 Kč - Heureka.cz ... . A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi. Madeline je velká parádnice a... Sedmilhářky : i malá lež může mít velké následky... / Autor: Moriarty, Liane, 1966- Vydáno: (2017) Na co Alice zapomněla : může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? / Autor: Moriarty, Liane, 1966- Vydáno: (2015) Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to v ... Sedmilhářky : i malá lež může mít velké následky... ... ... / Autor: Moriarty, Liane, 1966- Vydáno: (2017) Na co Alice zapomněla : může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? / Autor: Moriarty, Liane, 1966- Vydáno: (2015) Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY