Zrozeni tvořit: Objasnění záhad kreativní mysli

Zrozeni tvořit: Objasnění záhad kreativní mysli - Scott Barry Kaufman, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Scott Barry Kaufman,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrozeni tvořit: Objasnění záhad kreativní mysli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrozeni tvořit: Objasnění záhad kreativní mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Scott Barry Kaufman,. Číst Zrozeni tvořit: Objasnění záhad kreativní mysli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lze nalézt smysl v něčem tak prchavém, jako je kreativita? Kniha Zrozeni tvořit, vycházející z převratného výzkumu psychologa Scotta Barryho Kaufmana a populárního článku Carolyn Gregoireové na portálu Huffi ngton Post, nabízí pohled do neuspořádaných myslí velmi kreativních lidí. Odhaluje nejnovější zjištění v oboru neurologie a psychologie a spojuje je s poutavými příklady umělců, myslitelů a vynálezců v průběhu století. Přibližuje tak životní praxi a užitečné návyky, které podporují tvůrčí způsob uvažování. Kaufman a Gregoireová rozplétají sérii paradoxů, jako jsou například vědomá pozornost a denní snění, vážnost a hra, otevřenost a citlivost či samota a spolupráce, a předvádějí, jak se díky přijetí vlastních protikladů můžeme napojit na nejhlubší zdroje své kreativity. Každá kapitola zkoumá jeden z deseti rysů a zvyků mimořádně tvůrčích osobností: Nápaditá hra, Vášeň, Denní snění, Samota, Intuice, Otevřenost vůči zkušenosti, Vědomá pozornost, Citlivost, Obrátit nesnáze ve svůj prospěch, Myslet jinak.


...Zrozeni tvořit - Objasnění záhad kreativní mysli - Scott Barry Kaufman; Carolyn Gregoireová; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Populárně naučná - Životní pomoc, psychologie | knizniklub.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Kniha Zrozeni tvořit, vycházející z převratného výzkumu psychologa Scotta ... Zrozeni tvořit - Objasnění záhad kreativní mysli autor: Kaufman Scott Barry, Gregoireová Carolyn, doporučená cena: 399 Kč naše cena:335Kč Zrozeni tvořit - Objasnění záhad kreativní mysli autor: Kaufman Scott Barry, Gregoireová Carolyn, doporučená cena: 399 Kč naše cena:335Kč Kniha Zrozeni tvořit, ... Zrozeni tvořit: Objasnění záhad kreativní mysli. Scott Barry Kaufman, Carolyn Gregoireová Nakladatel: Citadella 2017 . ... Kniha Zrozeni tvořit - Objasnění záhad kreativní mysli ... ... ... Zrozeni tvořit: Objasnění záhad kreativní mysli. Scott Barry Kaufman, Carolyn Gregoireová Nakladatel: Citadella 2017 . ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY