Chatrč

Chatrč - William Paul Young | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
William Paul Young
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chatrč.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chatrč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Paul Young. Číst Chatrč Online je nyní tak snadné!

POPIS


Missy, nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse, je unesena během rodinného výletu a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. Mack se tam díky podivné výzvě, kterou obdrží pár let poté, vrací, aby znovu vkročil do samého středu svých nejtemnějších nočních můr. To, co tam najde, navždy změní jeho život… Celosvětový bestseller – dosud prodáno více než 20 milionů výtisků – je neobyčejným příběhem o tom, jak člověk tváří v tvář zlu, bolesti a beznaději nalézá Boha, milost a usmíření… a sebe sama. V dlouho očekávané filmové adaptaci se hlavních rolí ujali Sam Worthington (Avatar) a Octavia Spencerová (Černobílý svět).


...ent Gil Netter priznal, že nakrútiť Chatrč ho prinútila manželka, ktorú kniha natoľko nadchla, že nakúpila desiatky výtlačkov a rozdávala ich všetkým známym ... Blog Davida Nováka: Chatrč - recenze knihy ... . (Zdroj: časopis Eurotelevízia) -Natáčelo se v Kanadě. Film Chatrč (The Shack) byl natočen podle stejnojmenné knihy, kterou napsali William Paul Young, Wayne Jacobsen a Brad Cummings.Ve filmu hrají: Sam Worthington, Radha Mitchell, Octavia Spencer, Tim McGraw a další. Soundtrack z filmu Chatrč na Youtube.. Jako dítě Mackenzie "Mack" Phillips (Sam Worthington) vyrůstal v tvrdých podmínkách v rodině, kde otec byl alkoholik a bil ... Chatrč (The Shack) - slovenský trailer - YouTube ... . Soundtrack z filmu Chatrč na Youtube.. Jako dítě Mackenzie "Mack" Phillips (Sam Worthington) vyrůstal v tvrdých podmínkách v rodině, kde otec byl alkoholik a bil ho i ... Chatrč so znepokojujúcou a zarážajúcou jasnosťou odpovedá na túto odvekú otázku. Je to rozhodne jedna z najlepších kníh, aké som doteraz prečítal." James Ryle, autor knihy Hip...SOUVISEJÍCÍ KNIHY