Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Jak se bude vaše dítě jmenovat? - Miloslava Knappová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslava Knappová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se bude vaše dítě jmenovat?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se bude vaše dítě jmenovat? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslava Knappová. Číst Jak se bude vaše dítě jmenovat? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aktualizované šesté vydání knihy obsahuje na 17 000 českých a cizojazyčných jmen, včetně 3000 doplněných (a to i orientálních, tj. asijských a afrických). Jedná se o jazykově ověřené základní, oficiální podoby, které lze zapsat do matrik České republiky. Úvodní část věnovaná jazykovému výkladu matričního zápisu jmen byla zpřesněna v souladu s aktuálním zněním zákona o matrikách a doplněna poznatky o současných tendencích ve výběru jmen. Údaje o volbě tzv. zdvojených jmen byly obohaceny o nově ověřená jména, aktualizován byl i přehled dvaceti pěti nejčastějších jmen v České republice. Kniha slouží nejen široké veřejnosti, ale také jako jazyková příručka v matriční praxi.


... BUDE VAŠE DÍTĚ JMENOVAT?-6.VYD.-Knappová Miloslava ... Jak se bude vaše dítě jmenovat? - 5. vydání - Knappová M ... ... . 375 Kč. Skladem. 375 Kč Přejít do obchodu. Vrsovickeknihkupectvi.cz · 16 hodnocení obchodu · Bux.cz Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? vychází v již pátém, podstatně doplněném vydání. Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? vychází v již pátém, podstatně doplněném vydání. Je aktualizováno v souhlase s jazykovým, legislativním i společenským vývojem, ze kterého vyplývají např. zpřesňující jazykový výklad matričního zákon ... Jak se bude vaše dítě jmenovat? | Knihy ... . zpřesňující jazykový výklad matričního zákona, nové poznatky o soudobých tendencích ve volbě jmen a údaje o jejich současném výskytu. Jak se bude vaše dítě jmenovat? Autor: Knappová, Miloslava Nakladatel: Academia EAN: 9788020026569 ISBN: 978-80-200-2656-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 920 stran, česky R...SOUVISEJÍCÍ KNIHY