Nápaditá poděkování z papíru

Nápaditá poděkování z papíru - Ellen Giggenbachová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ellen Giggenbachová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nápaditá poděkování z papíru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nápaditá poděkování z papíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ellen Giggenbachová. Číst Nápaditá poděkování z papíru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chceš někomu blízkému nápaditě poděkovat? Tato knížka s hravými ilustracemi Ellen Giggenbachové ti to usnadní – s její pomocí mohou i děti od 6 let snadno a rychle vytvořit půvabné papírové minidárky – dárkové krabičky, jmenovky a nápaditá přáníčka s plastickými či 3D motivy, na něž lze napsat poděkování a dotvořit je pomocí samolepek. Papírová přáníčka s půvabnými obrázky květin a zvířátek udělají zaručeně každému radost!


... někomu blízkému nápaditě poděkovat? Tato knížka s hravými ilustracemi Ellen Giggenbachové ti to usnadní - s její pomocí mohou i děti od 6 let snadno a rychle vytvořit půvabné papírové minidárky - dárkové krabičky, jmenovky a nápaditá přáníčka s plastickými či 3D motivy, na něž lze napsat poděkování a dotvořit je pomocí samolepek ... Nápaditá poděkování z papíru - Giggenbachová Ellen ... ... . Obsah knihy: Nápaditá poděkování z papíru. Chceš někomu blízkému nápaditě poděkovat? Tato knížka s hravými ilustracemi Ellen Giggenbachové ti to usnadní - s její pomocí mohou i děti od 6 let snadno a rychle vytvořit půvabné papírové minidárky - dárkové krabičky, jmenovky a nápaditá přáníčka s plastickými či 3D motivy, na něž lze napsat poděk ... Nápaditá poděkování z papíru - Ellen Giggenbachová | Kniha ... ... . Chceš někomu blízkému nápaditě poděkovat? Tato knížka s hravými ilustracemi Ellen Giggenbachové ti to usnadní - s její pomocí mohou i děti od 6 let snadno a rychle vytvořit půvabné papírové minidárky - dárkové krabičky, jmenovky a nápaditá přáníčka s plastickými či 3D motivy, na něž lze napsat poděk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY