Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců

Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců - Adharanand Finn | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adharanand Finn
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adharanand Finn. Číst Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte v Japonsku, zemi běhu zaslíbené, kde je největší sportovní událostí roku vytrvalecká štafeta, kde si firmy drží vlastní běžecké týmy a platí sportovcům jako zaměstnancům, kde maratonští mniši uběhnou tisíc maratonů za tisíc dní, aby dosáhli osvícení. Adharanand Finn, autor oceňované knihy Běhání s Keňany, se s rodinou odstěhoval do Japonska, aby přišel na kloub tomu, jak funguje zdejší běžecká kultura, produkující každý rok nevídané množství špičkových vytrvalců. Finn v Japonsku pozoroval týmovou spolupráci a tvrdou dřinu, které místní běžce vyzdvihují na světovou úroveň a zároveň je brzdí, poznával japonský přístup ke sportu a k životu, potkával atlety a trenéry, kteří se systému vymykají, a v neposlední řadě se dozvěděl hodně o sobě a své krizi běžeckého středního věku. Fascinující čtení pro každého, koho zajímá, proč běháme a jak se běhá jinde ve světě.


...o bájného světa japonských běžců. Pohled do bájného světa japonských běžců Vítejte v Japonsku, zemi běhu zaslíbené, kde je největší sportovní událostí roku vytrvalecká štafeta, kde si firmy drží vlastní běžecké týmy a platí sportovcům jako zaměstnancům, kde maratonští mniši uběhnou tisíc maratonů za tisíc dní, aby dosáhli osvícení ... Kniha: Cesta běžce (Adharanand Finn) | Martinus ... . Kniha: Cesta běžce -- Pohled do bájného světa japonských běžců - Adharanand Finn Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Pro mě, jako člověka zajímajícího se o běh a Japonsko, je to zajímavá sonda do světa japonských běžců, ale jinak je příběh půlročního hledání ekidenového týmu spíše nezáživný. papaja. ... Kniha Cesta běžce - Pohled do bájného světa japonských běžců je v. Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců Adharanand Finn N ... CESTA BĚŽCE - trailpoint.cz ... . Pro mě, jako člověka zajímajícího se o běh a Japonsko, je to zajímavá sonda do světa japonských běžců, ale jinak je příběh půlročního hledání ekidenového týmu spíše nezáživný. papaja. ... Kniha Cesta běžce - Pohled do bájného světa japonských běžců je v. Cesta běžce: Pohled do bájného světa japonských běžců Adharanand Finn N...SOUVISEJÍCÍ KNIHY