Kniha dohadů

Kniha dohadů - Erika Swylerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Erika Swylerová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha dohadů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha dohadů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erika Swylerová. Číst Kniha dohadů Online je nyní tak snadné!

POPIS


V rozpadajícím se domě na útesu žije mladý knihovník Simon. Jeho matka, cirkusová mořská panna, se před lety utopila v moři, otec zemřel nedlouho po ní a sestra Enola utekla z domova s komedianty a živí se čtením z tarotových karet. Jednoho dne obdrží Simon podivný balíček. Odesílatelem je starý knihkupec, který v dražbě náhodou vykoupil starou, ručně psanou knihu a ve snaze najít pro ni majitele zjistil, že se týká Simonových předků. Tento prazvláštní dar Simona přiměje, aby se začal více zajímat o rodinnou historii. To, co zjistí, je nanejvýš znepokojivé: všechny ženy z matčiny strany – cirkusové mořské panny, které dokázaly zadržet dech na neuvěřitelně dlouhou dobu – se utopily. A všechny do jedné 24. července. Oba sourozenci zdědili rodinný talent pro plavání pod vodou a Simon se začíná obávat, že i jeho nevyrovnanou bohémskou sestru by mohl potkat stejný osud. A do čtyřiadvacátého července zbývá necelý měsíc... Erika Swylerová je spisovatelka, náhodná ilustrátorka a milovnice králíků. Narodila se a vyrostla na severním pobřeží Long Islandu, díky čemuž se naučila dřív plavat než chodit. A veškeré kapesné utrácela za vstupné do cirkusu a jiných kočovných atrakcí. Dnes žije tamtéž s manželem a nedůtklivým králíkem. Kniha dohadů je její prvotinou a můžeme se jen dohadovat, zda Erika Swylerová nepochází z rodu mořských panen.


...niha dohadů (Erika Swyler). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Teprve nedávno se mi dostala do ruky, díky doporučení městské knihovnice, Kniha dohadů ... Viktorie - Daisy Goodwinová — Kniha.cz ... . Nejdříve se mi do čtení moc nechtělo, vypadala jednoduše a anotace mi připomínala knihy, které jsem četla v pubertě. Zdálo se mi, že se jedná o další podprůměrné fantasy. Kniha dohadů. Erika Swyler. V rozpadajícím se domě na útesu žije mladý knihovník Simon. Jeho matka, cirkusová mořská panna, se před lety utopila v moři, otec zemřel nedlouho po ní a sestra Enola utekla z ... Kniha dohadů - Erika Swyler - Megaknihy.cz ... . V rozpadajícím se domě na útesu žije mladý knihovník Simon. Jeho matka, cirkusová mořská panna, se před lety utopila v moři, otec zemřel nedlouho po ní a sestra Enola utekla z domova s komedianty a živí se čtením z... Kniha dohadů Autor: Swylerová, Erika Nakladatel: Argo EAN: 9788025720141 ISBN: 978-80-257-2014-1 Originál: The Book of Specula...SOUVISEJÍCÍ KNIHY