Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami

Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeden domek, tři misky s voňavou kaší, tři postýlky, Mášenka a tři medvědi, kteří se právě vrací domů! Kdo ví, co se všechno může stát? Tento klasický pohádkový příběh se zlatovlasou Mášenkou, až moc zvědavou holčičkou, která neopatrně vejde do domku tří medvědů a usne, je obohacen mnoha rozličnými aktivitami. Čtení napínavého příběhu doplňují samolepky, dokreslování obrázků, početní úlohy, hledání rozdílů a cest v bludišti. Děti se s Mášenkou a třemi medvědy rozhodně nudit nebudou! Knížka je ideální zábavou pro ukrácení dlouhé chvíle. Zatímco děti sledují pohádku, jsou podporovány v rozvíjení fantazie a zároveň - aniž by si uvědomovaly, že se učí - procvičují pozornost a nejrůznější výtvarné a motorické schopnosti.


... Mášenka a tři medvědi - Aktivity se samolepkami ... Knihy tri medvedi - Heureka.cz ... . Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Knížky, sešity se samolepkami; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; Děti do 10 let › Knížky, sešity se samolepkami -předškol. ISBN: 978-80-256-1982-7. EAN ... Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami. Nakladatel: Svojtka & Co. 2017 . žádné recenze. ... tři postýlky, Máš ... Mášenka a tři medvědi od 49 Kč - Heureka.cz ... . 2017 . žádné recenze. ... tři postýlky, Mášenka a tři medvědi, kteří se právě vrací domů! Kdo ví, co se všechno může stát? Tento klasický pohádkový příběh se zlatovlasou Mášenkou, až moc zvědavou holčičkou, která neopatrně vejde do ... Mášenka a tři medvědi - Aktivity se samolepk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY