Anča a Pepík 3.

Anča a Pepík 3. - Lucie Lomová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Lomová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anča a Pepík 3..pdf


Chcete si knihu přečíst?Anča a Pepík 3. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Lomová. Číst Anča a Pepík 3. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slavný český komiks pro děti v novém moderním vydání. Když v roce 1989 vznikaly první příběhy myšek Anči a Pepíka, jistě málokdo předpokládal, že i po více než čtvrtstoletí se bude jednat o kultovní bestseller, který na české komiksové scéně téměř nenachází obdoby. Nejedná se však o náhodu. Zdařilé detektivní zápletky v kombinaci s propracovaným fiktivním světem autorky a jedinečným kresebným zpracováním totiž skutečně vytváří kombinaci, která je nadčasová a dokáže upoutat všechny generace. Krátké příběhy, které v průběhu devadesátých let vycházely i v legendárním Čtyřlístku, jsou v knize vhodně doplněny příběhy delšími, které již od počátku vycházely knižně. Svět Anči a Pepíka možná na první pohled působí dětsky, jedná se ale o svět bez příkras, který dětem rozhodně nenabízí jednoduchá řešení na komplexní problémy světa. Myší svět dokáže být stejně nebezpečný jako lidský, plný nástrah, křivostí a lži. Zároveň ale okouzluje humorem, dějem, který plyne jako o závod a hlavně... můžeme si být jistí, že všechno vždycky dobře dopadne.


...Pepík Dva myší kamarádi zasahují všude tam, kde objeví nějakou záhadu! Anča a Pepík: To nebude hračka! Anča a Pepík v Čarovném lese ... Anča a Pepík 3. - Lucie Lomová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Postavy. Anča. Pepík. Odvážná a zvídavá myší holka, která řeší ty nejpodivnější záhady v městečku Ušín i v blízkém Čarovném lese. Published on Dec 12, 2017. Nevíš si rady? Nevadí, podívej se na návod a překonej tak překážku, která ti lámala hlavu ;-) Novou hru Anča a Pepík najdeš v Adventním kalendáři ČT:D ... Anča a Pepík - Dvě sestry ... 60 minut Šmoulů • Kompilace 3 • Šmoulové - Duration: 58:13. Šmoulové • Čeština 350,315 views. 58 ... Anča a Pepík - Dvě sestry - YouTube ... ... Anča a Pepík - Dvě sestry ... 60 minut Šmoulů • Kompilace 3 • Šmoulové - Duration: 58:13. Šmoulové • Čeština 350,315 views. 58:13. Krtek a sněhulák - Duration: 5:25. Anča a Pepík - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY