Labyrintem vlastních jmen a nářečí: Studie osobností brněnské lingvistiky VI.

Labyrintem vlastních jmen a nářečí: Studie osobností brněnské lingvistiky VI. - Jan Dvořák (ed.), | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Dvořák (ed.),
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Labyrintem vlastních jmen a nářečí: Studie osobností brněnské lingvistiky VI..pdf


Chcete si knihu přečíst?Labyrintem vlastních jmen a nářečí: Studie osobností brněnské lingvistiky VI. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Dvořák (ed.),. Číst Labyrintem vlastních jmen a nářečí: Studie osobností brněnské lingvistiky VI. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Záměrem editorů tohoto svazku je představit lingvistu Rudolfa Šrámka jako autora kratších studií zejména z oblasti dialektologie a onomastiky, ačkoliv jsou si plně vědomi skutečnosti, že odborný zájem tohoto respektovaného vědce sahá daleko za hranice zmíněných lingvistických disciplín. Ovšem právě v jejich rámci si vysloužil největší uznání a mnohé z jeho textů nově otištěných na stránkách této knihy, které byly původně publikovány na stránkách časopisů a sborníků od první poloviny šedesátých let téměř až do současnosti, jsou dodnes vysoce ceněny a často využívány dalšími badateli.


...rámek Labyrintem vlastních jmen a nářečí ••• Studie osobností brněnské lingvistiky VI ••• Edd ... Výpis publikací ... . Jan Dvořák & Petr Malčík Labyrintem vlastních jmen a nářečí. Brno: Host: edd. Jan Dvořák a Petr Malčík, 2016. 212 s. Studie osobností brněnské lingvistiky VI. ISBN 978-80-7577-065-3. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Kniha: Labyrintem vlastních jmen a nářečí -- Studie osobností brněnské lingvistiky VI. - Rudolf Šrámek; Jan Dvořák; Petr Malčík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v prov ... Rudolf Šrámek | knizniklub.cz ... . - Rudolf Šrámek; Jan Dvořák; Petr Malčík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Labyrintem vlastních jmen a nářečí: Studie osobností brněnské lingvistiky VI. Jan Dvořák (ed.), Petr Malčík (ed.), Rudolf Šrámek Nakladatel: Host 2017 ... Studie osobností brněnské lingvistiky VI. ŠRÁ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY