Podsvětí

Podsvětí - Michal Šefara | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Šefara
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Podsvětí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podsvětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Šefara. Číst Podsvětí Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pražském metru se děje něco zvláštního. Výpadky světel, podivné oltáře v tunelech, ozvěny a stihomamy jsou však jen předzvěstí blížící se apokalypsy. Vedoucí techniků, starší muž přezdívaný Haďák, mladá úspěšná farmaceutička Nina, osudově přitahovaná metrem, a člen pořádkové policie pracující v metru nazývaný Kerber spolu na první pohled nemají nic společného. Jejich vazby jsou však daleko hlubší a osud nasměroval jejich kroky do vražedné temnoty tunelů – za tajemnými Stíny i jejich nohsledy, kteří se nezastaví před ničím.Mysteriózní thriller Michala Šefary přináší zcela nový, neotřelý pohled na pražské metro, a po jeho přečtení už vám žádná ze stanic ani cesta tunely nebudou připadat stejně fádní jako předtím.


...í (říše mrtvých) je v náboženských či mytologických představách sídlo duší zemřelých, někdy bezútěšné místo posmrtného života, ze kterého není zpravidla návratu ... Underworld - definition of underworld by The Free Dictionary ... .Nachází se obvykle na západě (symbolická souvislost se západem slunce) nebo v podzemí. Vstup do podsvětí bývá spojován s posmrtným soudem zemřelých, vykonávaným bohy nebo soudci k ... Top BEST FUNNY Performances Ever On Got Talent (Try Not To LAUGH!) - Duration: 25:31. Top Viral Talent Recommended for you MaP 112(90) Děsivá výpověď bílého koníka ministra vnitra. Doživotně zmrzačen policejním gangem! - Duration: 28:36. KPV 0249 13,764 views ... Křížovkářský slovník - podsvětí (ověřeno) ... . Top Viral Talent Recommended for you MaP 112(90) Děsivá výpověď bílého koníka ministra vnitra. Doživotně zmrzačen policejním gangem! - Duration: 28:36. KPV 0249 13,764 views V podsvětí si pak na svou ženu stěžoval a žádal o svolení, aby se mohl odebrat na svět a svou ženu potrestat. Nakonec lichotivými slovy ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY