S bicí soupravou /The Drumset Book 1: Taktem a dobou

S bicí soupravou /The Drumset Book 1: Taktem a dobou - Libor Kubánek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Kubánek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
S bicí soupravou /The Drumset Book 1: Taktem a dobou.pdf


Chcete si knihu přečíst?S bicí soupravou /The Drumset Book 1: Taktem a dobou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Kubánek. Číst S bicí soupravou /The Drumset Book 1: Taktem a dobou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ukázky breaků slouží pro inspiraci k vlastní improvizaci kratších či delších sól a k nácviku cítění základního čtyřtaktového útvaru. V závěru prvních dvou kapitol najdete několik sólo etud, které procvičí koordinaci a rytmickou celistvost projevu. Ve třetí kapitole najdete ukázky tanečních a dalších běžně používaných rytmů.Škola by po důkladném prostudování měla vybavit hráče natolik, aby mohl začít hrát v kapelách různých žánrů a stylů. Další rozšíření herních technik a prohloubení znalostí hry je zpracováno v pokračujících dílech.


... bicí soupravou /The Drumset Book 1 -- Taktem a dobou - Libor Kubánek ... Zaklady hry na bici levně | Mobilmania zboží ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > S bicí soupravou /The Drumset Book 1 ... S bicí soupravou /The Drumset Book 1 Autor: Kubánek, Libor Nakladatel: Drumatic EAN: 9790706536002 ISBN: 979--706536-00-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 72 stran, česky, anglicky Rozměry: 21 × 29,5 cm Rok vydání: 2015 (2. vydání) Jazyk: česky, anglicky Portaro - Webový katalog knihovny. ... S bici soupravou taktem i dobou 3 | Sleviste.cz ... . vydání) Jazyk: česky, anglicky Portaro - Webový katalog knihovny. Document has not been rated yet Všechny informace o produktu Kniha S bicí soupravou taktem i dobou 1, porovnání cen z internetových obchodů, hodnoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY