Vegetariánka

Vegetariánka - Han Kang | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Han Kang
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vegetariánka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vegetariánka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Han Kang. Číst Vegetariánka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ten pocit syrového masa rozžvýkaného mezi mými zuby. Jonghje se jednoho dne probudí z krvavé noční můry a její život se začne dramaticky měnit. Ze všeho nejdřív přestane jíst maso. Ovšem v dravé patriarchální společnosti její náhlé vegetariánství a zejména neoblomný postoj, s jakým se vzepře svému muži i rodině, představuje pro její okolí ohromný šok. Jihokorejská autorka získala za román roku 2016 ocenění Man Booker International.


...ánka není o vegetariánství, nýbrž o svobodě jedince být tím, kým chce být ... Vegetariánka | Súdna sieň | Videoportál - najlepšie ... ... . Vegetariánka pro mě představovala pouze metaforu pro jakoukoliv odlišnost, kterou není společnost připravena přijmout. Jistě by se mohlo jednat o homosexualitu, odlišné náboženské vyznání nebo jen jiný způsob života, který ... THE VEGETARIAN was definitely demanding and it's another one to add to my appreciate, but didn't exactly enjoy it file. This South Korean story of an "unremarkable" woman that wakes up from a nightmare ... vegetariánka - Wiktionary ... . This South Korean story of an "unremarkable" woman that wakes up from a nightmare and declares herself to be vegetarian is an odd story of rebellion. Vegetariánka 50+ Kontakt [email protected] added 2018-01-03 00:12:40 Nahlásit zneužití ... Czech: ·female vegetari...SOUVISEJÍCÍ KNIHY