O mláďátkách

O mláďátkách - Bohunka Trelová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bohunka Trelová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O mláďátkách.pdf


Chcete si knihu přečíst?O mláďátkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohunka Trelová. Číst O mláďátkách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha spojuje encyklopedii o přírodě a první čtení pro nejmenší čtenáře. Je psána pro děti srozumitelnou a poutavou formou a je doplněna stovkami originálních fotografií. U každého mláďátka je věcný přehled o jeho druhu a po něm následuje příběh ze života. Například o bizonovi u indiánů, o lovcích goril, o ztraceném kolouškovi, o lišce u jezevce a mnoho dalších. Děti si samy přečtou, jak je svět zvířat velmi zajímavý, strhující a záhadný.


...lá písnička o mláďátkách. V těchto pochmurných časech by vám měla trochu pozvednout mandle ... První čtení O mláďátkách (Bohunka Trelová) > kniha ... ... . Broučci si dnes povídali o mláďátkách ️. A začali si tvořit svoje hnízda pro ptáčky O Mláďatkách i deň sa omladzuje. 30.12. Mnoho snehu na Dávida, málo vody na Jozefa /19.3/. 31.12. Keď je na Starý rok jasno, bude v stáloch (maštaliach) prázdno. 31.12. Je-li o Silvestru v noci vítr a ráno jasno, bude dobrého vína pořídku. 31.12. Když na Silvestra ráno sluní, v noci prudký vítr závěje, není na vína ... Všechny i ... O Mláďátkách den se omlazuje - Pranostika 28.12. | Najdise.cz ... . 31.12. Když na Silvestra ráno sluní, v noci prudký vítr závěje, není na vína ... Všechny informace o produktu Kniha První čtení O mláďátkách, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze První čtení O mláďátkách. Pohádky o mláďátk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY