Poradenská činnost učitele v mateřské škole

Poradenská činnost učitele v mateřské škole - Milena Lipnická | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milena Lipnická
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poradenská činnost učitele v mateřské škole.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poradenská činnost učitele v mateřské škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Lipnická. Číst Poradenská činnost učitele v mateřské škole Online je nyní tak snadné!

POPIS


Určitá míra svépomoci učitelů v poradenské práci určitě nevymizí. Vždyť odborníci pořád nejsou po ruce a také knih či metodických příruček s tímto zaměřením moc není. O vzdělávání učitelů v oblasti poradenství by také bylo možné diskutovat. Spolehnutí se na svépomoc učitelů však není správné. Pedagogické poradenství je proces, který vyžaduje zodpovědnou a spolehlivou práci poradce podle profesních i etických pravidel a postupů. Praxe, která se osvědčuje v práci se staršími dětmi a dospělými, ovšem není jednoduše přenosná do prostředí mateřských škol. Autorka vybrala témata, která mateřské školy řeší, a připravila náměty pro poradenskou práci s rodiči. Zabývá se například stravováním v MŠ, problémy s adaptací na školku, prací s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Na každý problém se dívá z pohledu rodičů a školy a pomáhá oběma stranám najít společnou řeč. PaedDr. Milena Lipnická, Ph.D., je speciální pedagožka. Přednáší na Pedagogické fakultě Univerzity Mateje Bela v Bánské Bystrici. V Portálu vyšly její knihy Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní a Logopedická prevence.


... míra svépomoci učitelů v poradenské práci určitě nevymizí ... Poradenská činnost učitele v mateřské škole - publikace ... ... . Vždyť odborníci pořád nejsou po ruce a také knih či metodických příruček s tímto zaměřením moc není. O vzdělávání učitelů v oblasti poradenství by také bylo možné diskutovat. Spolehnutí se na svépomoc učitelů však není správné. V knize Poradenská činnost učitele v mateřské škole najdou ředitelky a učitelky z mateřských škol praktické rady, jak při běžných problémech komunikovat s rodiči. Pedagogické poradenství je proces, který vyžaduje zodpovědno ... Výchova v MŠ | Poradenská činnost učitele v mateřské škole ... ... . Pedagogické poradenství je proces, který vyžaduje zodpovědnou a spolehlivou práci poradce podle profesních i etických pravidel a postupů. Poradenská činnost učitele v mateřské škole. Lipnická, Milena. 199 Kč 169 Kč. Skladem. Náměty pro stolní hry dětí. Chauvelová, Denise; Michelová, Vivi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY