Objevujeme svět! Farma: MiniPEDIE

Objevujeme svět! Farma: MiniPEDIE - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevujeme svět! Farma: MiniPEDIE.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objevujeme svět! Farma: MiniPEDIE ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Objevujeme svět! Farma: MiniPEDIE Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevovat svět barev s tímto leporelem je tak zábavné! Jak se jmenuje toto červené ovoce? Co je to za obrovské modré zvíře? Copak žlutého to svítí na obloze? Jak se jmenuje toto zelené zvířátko? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a učení základních barev procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori.


...ITTLE PIGS, story for children - Clap Clap Kids, fairy tales and songs for kids - Duration: 15:35 ... Objevujeme svět! Oblečení - MiniPEDIE od 153 Kč - Heureka.cz ... . Clap clap kids - Nursery rhymes and stories Recommended for you MiniPEDIE Objevujeme svět! Farma. Nathalie Choux. Listovat. Objevovat svět na farmě s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Věk 6m+ Kniha je skladem. Objevovat svět je s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku tak zábavné! Pevn ... MiniPEDIE - Objevujeme svět! Doma - YouTube ... . Objevovat svět je s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku Category MiniPEDIE - Objevujeme svět! OBLEČENÍ www.bit.ly/minipedie_obleceni Co si oblékáme? Jaké doplňky nás ch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY