Lúzři: Tým v nemilosti

Lúzři: Tým v nemilosti - Sophie Hénaff | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie Hénaff
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lúzři: Tým v nemilosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lúzři: Tým v nemilosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Hénaff. Číst Lúzři: Tým v nemilosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šéf pařížské justiční policie, takzvané Šestatřicítky, dostane skvělý nápad: sestavit tým lúzrů, alkoholiků, homosexuálů, pisálků, zkrátka všech těch, kteří jsou sice k ničemu, ale nemohou dostat vyhazov. Do čela týmu těchto odepsaných kriminalistů přichází ambiciózní mladá komisařka Anne Capestanová, která je tím potrestána za neoprávněné užití zbraně. Měla by sklopit uši, být zticha a plnit rozkazy, ale to ona neumí!


...niha Lúzři: Tým v nemilosti Přidat komentář ... Lúzři: Tým v nemilosti (Sophie Hénaffová) - Centrum DETEKTIVKY ... . JezinkaJ. 4 12. ledna. Lidské počtení. Po dlouhé době příjemná, lehčí detektivka, s nekomplikovanými vztahy, lidmi, nikde žádný excentrik, Určitě si přečtu i druhý díl. ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Zde se můžete podívat na často kladené ot ... Kniha: Lúzři: Tým v nemilosti (Sophie Hénaff) | Martinus ... . Zde se můžete podívat na často kladené otázky. ... Lúzři: Tým v nemilosti. Lúzři: Tým v nemilosti Sophie Hénaff. 5,0 ( 1) První díl oceňované bestsellerové série, který získal cenu Nejlepší francouzský detektivní román roku 2015. Hénaff, Sophie: Lúzři: Tým v nemilosti. Subžánr humoristická detektivka obvykle budí podezřen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY