Odznaky a heraldika maltézského řádu

Odznaky a heraldika maltézského řádu - Michal Sklenář, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Sklenář,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Odznaky a heraldika maltézského řádu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odznaky a heraldika maltézského řádu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Sklenář,. Číst Odznaky a heraldika maltézského řádu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize nalezne čtenář výklad symboliky nejstaršího rytířského řádu s nepřerušenou kontinuitou. Publikace se věnuje třem okruhům témat: řádovým oděvům, řádovým odznakům a vyznamenáním a řádové heraldice. V českém jazyce vychází poprvé ucelenější příručka reprezentativních prvků Suverénního vojenského hospitálního řádu svatého Jana z Jeruzaléma, z Rhodu a z Malty, která má přehledným způsobem a s využitím obrazového doprovodu ukázat jejich rozmanitost, současné uspořádání a význam.


...ická kniha: Odznaky a heraldika maltézského řádu Autor: Michal Sklenář V této knize nalezne čtenář výklad symboliky nejstaršího rytířského řádu s nepřerušenou kontinuitou ... PhDr. ThLic. Michal Sklenář, Ph.D. et Ph.D. (*1989 ... ... . Kniha: Odznaky a heraldika maltézského řádu (Michal Sklenář a Tomáš Urban). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Odznaky a heraldika maltézského řádu Michal Sklenář, Tomáš Urban Nakladatel: OFTIS 2019 Odznaky a heraldika maltézského řádu Sklenář Michal Cena: 105 Kč Slovenské rady, vyznamenania, čestné odznaky Marcinko JuDr. Ján Cena: 459 Kč Benigní hyperplazie prostaty - rady pacientům Jarolím Vladislav Cena: 69 Kč Encyklopedie řádů a kongregací III.díl Buben Milan M. Cena: 436 Kč ... Archeologie, ... Odznaky a heraldika maltézského řádu - Michal Sklenář ... ... . Ján Cena: 459 Kč Benigní hyperplazie prostaty - rady pacientům Jarolím Vladislav Cena: 69 Kč Encyklopedie řádů a kongregací III.díl Buben Milan M. Cena: 436 Kč ... Archeologie, herald...SOUVISEJÍCÍ KNIHY