Přístupy k etice III.

Přístupy k etice III. - Jakub Jirsa (ed.) | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Jirsa (ed.)
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Přístupy k etice III..pdf


Chcete si knihu přečíst?Přístupy k etice III. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Jirsa (ed.). Číst Přístupy k etice III. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakou podobu má mít dobré jednání v současném světě? Na jakých základech a jakým způsobem se má budovat etika? Dvacáté století zaznamenalo nejen další rozvoj utilitarismu a Kantem inspirovaných etických teorií, ale zároveň v něm došlo k renesanci etiky ctností a několika zásadním pokusům o nové promyšlení přístupu k etickým tématům a k etické teorii samé. Cílem této knihy je představit odpovědi na výše zmíněné otázky s vědomím plurality etických přístupů, která je pro dvacáté století příznačná. Třetí, závěrečný svazek projektu Přístupy k etice se zaměřuje na hlavní směry a postavy etiky a morální filosofie dvacátého a počátku jednadvacátého století.


...jte si všechny tři svazky řady Přístupy k etice za zvýhodněnou cenu zde ... Knihy se štítkem etika | ČBDB.cz ... .. Více o jednotlivých dílech řady Přístupy k etice je k dispozici na následujících odkazech:. Přístupy k etice I. Přístupy k etice II. Přístupy k etice III. Přístupy k etice III. Jakub Jirsa (ed.) Nakladatel: Filosofia 2017 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Přístupy k etice III. Jakub Jirsa a kol. Jakou podobu má mít dobré jedn ... Kniha: Přístupy k etice I. - Štěpán Špinka | Knihy.ABZ.cz ... . Přístupy k etice III. Jakub Jirsa a kol. Jakou podobu má mít dobré jednání v současném světě? Na jakých základech a jakým způsobem se má budovat etika? Dvacáté století zaznamenalo nejen další rozvoj utilitarismu a Kantem inspirovaných etických teorií, ale zároveň v něm došl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY