Rafaelova škola - Tance nág

Rafaelova škola - Tance nág - Renata Štulcová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Renata Štulcová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rafaelova škola - Tance nág.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rafaelova škola - Tance nág ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Štulcová. Číst Rafaelova škola - Tance nág Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také starší čtenářky všech věkových skupin. Inspirací pro autorku při psaní byla její láska k Zemi, k přírodě, k lidem, k bylinám. Vznikl příběh z poloviny zasazený do našeho současného světa, kde v křivoklátských lesích najdete přírodovědné gymnázium zvané Rafaelova škola. Sem nastupuje dvanáctiletá Marina Fialková, protože její nezvěstná maminka si kdysi přála, aby právě tady jednou studovala. Marina tak poznává tu druhou polovinu existence, neviditelný svět za oponou. Hledá svoji maminku a později i svou osudem předurčenou lásku.


...a škola Tance nág. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Stulcova renata rafaelova skola tanca nag | Stojizato.sme.sk ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Po roce jsme se dočkaly pokračování příběhů malé Mariny, knihu jsme s dcerou přečetly za pár večerů, od knihy se špatně odtrhává. ... Rafaelova škola - Tance nág (2017) Rafaelova škola - Rohy faunů (2017) Rafaelova škola - Vlnění nymf (2017) Rafaelova škola - Vlasy dryád (2018) Rafaelova škola - Písně sirén (2019) Vydalo nakladatelství Maitrea : Bratrstvo růže (2016) Vydalo nakladatelství JaS : Šifra krále Karla (Emas, Bulharsko, 2014) Slovo paměti ... Rafaelova škola 4 - Vlnění nymf je na pultech 11. listopadu 2017 v 20:29 | Renata Štulcová | Zábava Hurá a slá ... Rafaelova škola 2 - daryzivota.sk ... ... Rafaelova škola 4 - Vlnění nymf je na pultech 11. listopadu 2017 v 20:29 | Renata Štulcová | Zábava Hurá a sláva a celý t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY