Dům na prodej

Dům na prodej - Sofie Sarenbrandt | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sofie Sarenbrandt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům na prodej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům na prodej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sofie Sarenbrandt. Číst Dům na prodej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí pokračování švédské série s kriminální inspektorkou Emou Skaldovou. Cornelie a Hans Göranssonovi chtějí prodat svou vilu, protože se rozvádějí. Cornelie se svého muže bojí, protože ji v manželství fyzicky i psychicky týral. Našla si byt, do něhož se hodná přestěhovat s šestiletou Astrid. Poslední ráno v dosavadním domově vběhne malá Astrid do pokoje a najde tam otce brutálně zavražděného. Podezření padne na její matku Cornelii… Když během několika dnů dojde v souvislosti s nabízením jiného domu k dalším vraždám, policie ji musí propustit z vazby a vyšetřování je opět na začátku.


...alit v nabídce prodej domů. Vyberte si novou nemovitost na sreality ... Prodej rodinných domů Kadaň + okolí 10 km - reality.cz ... .cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených domů. prodej domu 250 m² s pozemkem 839 m² . Babiččina, Praha 9 - Třeboradice 10 990 000 Kč Prodej domu v osobním vlastnictví 400 m², Praha 10 - Záběhlice (ID 218-N03335). ulice Pampelišková, Praha 10 - Záběhlice Prodej, domy/rodinný, 98 m2, Psinice , Libáň, Jičín [ID 24558] Prodej krásného pozemku o velikosti 2174 m2 s výstavbou domu v klidné části obce s dobrou dostupností směrem Mladá Boleslav i Jičín. Na dům je vydáno stavební povolení a čeká se na zahájení st ... Domy na prodej - k dispozici 6571 domů ceny od 109 000 Kč ... . Na dům je vydáno stavební povolení a čeká se na zahájení stavby. Dům je o velikosti 118 m2 a skládá se ... Prodej, Rod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY