Pracovní právo v kostce

Pracovní právo v kostce - Ladislav Jouza | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Jouza
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pracovní právo v kostce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pracovní právo v kostce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Jouza. Číst Pracovní právo v kostce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zákoník práce je základním pracovněprávním předpisem. Jeho poslání v posledním období významně ovlivnilo několik základních právních předpisů. Patří mezi ně občanský zákoník (č. 89/20122 Sb.) i zákon o obchodních korporacích (zákon č. 90/2012 Sb.) Těmito předpisy byly vytýčeny obecné základní zásady, na nichž je vybudováno pracovní právo jako součást soukromého práva. Mezi základní zásady pracovněprávních vztahů patří např. zvláštní zákonná ochrana postavení zaměstnance, uspokojivé a bezpečné pracovní podmínky pro výkon práce, řádný výkon práce zaměstnance. V předkládané brožuře Ústavu práva a právní vědy se zabýváme nejaktuálnějšími otázkami z pracovního práva, které studenty i ostatní čtenáře v současnosti nejvíce zajímají. Mohou být pro ně i podnětem k napsání seminárních nebo závěrečných prací.


...v dnešní době by měl každý pomáhat, jak jen dokáže ... Pracovní právo v kostce | KNIHCENTRUM.cz ... . Nejsme lékaři a zdravotníci, kteří stojí v boji s koronavirem v první linii. Nejsme ani vědci, kteří intenzivně pracují na léku. Neumíme vyrobit nebo sehnat miliony potřebných respirátorů. Pracovní právo v kostce - Jouza, Ladislav, Sešitová. Zákoník práce je základním pracovněprávním předpisem. Jeho poslání v posledním období významně ovlivnilo několik základních právních předpisů. Patří mezi ně občanský zákoník (č. 89/20122 Sb.) ... Pracovní právo v kostce - Special library ČNB ... . Patří mezi ně občanský zákoník (č. 89/20122 Sb.) i zákon ... Pracovní právo v kostce Autor: Jouza, Ladislav Nakladatel: Ústav práva a právní vědy EAN: 9788087974131 ISBN: 978-80-87974-13-1 Popis: 1× kniha, sešitová, 40 stran, česky Rozměry: 15 × 23 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Pracovní právo je hybridní právní odvětví zahrnující prvky soukromého a veřejného práva.Odvětví...SOUVISEJÍCÍ KNIHY