Spojovačky dot to dot Souhvězdí: od hvězdy ke hvězdě

Spojovačky dot to dot Souhvězdí: od hvězdy ke hvězdě - Gareth Moore | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gareth Moore
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spojovačky dot to dot Souhvězdí: od hvězdy ke hvězdě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spojovačky dot to dot Souhvězdí: od hvězdy ke hvězdě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gareth Moore. Číst Spojovačky dot to dot Souhvězdí: od hvězdy ke hvězdě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lidé po celá staletí spojovali hvězdy na obloze a vytvářeli z nich obrazy nazývané souhvězdí – od lovce Oriona až po princeznu Andromedu a znamení zvěrokruhu, jako jsou například Lev a Beran. Tyto obrazy inspirovaly vypravěče, astrology i autory této knihy. Další podoba oblíbených spojovaček vás zavede na noční oblohu. Udělejte si chvilku volno, pusťte nepříjemnosti všedního dne z hlavy a pospojujte si 29 známých souhvězdí. Po doplnění spojovaček, jakmile spojíte hvězdu ke hvězdě, odhalíte povahu postav z mýtů z legend. Přečtěte si jejich magické příběhy a zjistěte fascinující fakta o nebeských tělesech, která vytvářejí každou konstelaci. Zkuste se zadívat se na jasnou noční oblohu a pokuste se některá souhvězdí sami najít .


...a Spojovačky dot to dot Souhvězdí od hvězdy ke hvězdě je jasným důkazem toho, že "spojovačky" nejsou jen pro děti a spolehlivě budou bavit i dospělé ... Spojovačky dot to dot Souhvězdí ... . Zvolené téma - souhvězdí - je velmi atraktivní a zajímavé a je fajn, že kromě samotného spojování teček do obrazců se můžete dozvědět třeba i něco nového. Spojovačky dot to dot Souhvězdí Spojujte hvězdu ke hvězdě a vytvořte si vlastní noční oblohu. Objevujte nádherná souhvězdí a příběhy, které jsou s nimi spojeny. Nechte se okouzlit tajemnou... Kniha: Spojovačky dot to dot Souhvězdí -- od hvězd ... Spojovačky dot to dot Souhvězdí od hvězdy ke hvězdě ... ... . Objevujte nádherná souhvězdí a příběhy, které jsou s nimi spojeny. Nechte se okouzlit tajemnou... Kniha: Spojovačky dot to dot Souhvězdí -- od hvězdy ke hvězdě - Gareth Moore; Amanda Learmonthová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Title: Spojovačky dot to dot Souhvězdí od hvězdy ke hvězdě, Author: Gre...SOUVISEJÍCÍ KNIHY