Hoď to za hlavu: ... místa je tam dost

Hoď to za hlavu: ... místa je tam dost - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Hoď to za hlavu: ... místa je tam dost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hoď to za hlavu: ... místa je tam dost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Hoď to za hlavu: ... místa je tam dost Online je nyní tak snadné!

POPIS


V životě často přicházejí chvíle, kdy ze slušnosti nebo kvůli zábranám nedokážeme říct ne a potom děláme nebo prožíváme něco, co nás stresuje a deptá. V zaměstnání, v partnerském soužití, ve výchově dětí či ve styku s příbuznými... A přitom stačí, abychom byli sami sebou a dali svému životu nový, svobodnější a spokojenější směr – a dokázali některé věci „hodit za hlavu“. Úsměvná příručka plná chytrých rad i humoru je určena především ženám, ale může být užitečná i pro muže, chtějí-li lépe pochopit své protějšky.


...za hlavu …místa je tam dost. Reinwarthová Alexandra ... Zklamání z reakce rodičů - Diskuze - eMimino.cz ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 5 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 300 Kč, v... Hoď to za hlavu …místa je tam dost Alexandra Reinwarthová Německá novinářka a spisovatelka (nar. 1973) je autorkou několika velice úspěšných knih. S manželem Axelem Fröhlichem, o němž se v nich často zmiňuje jako o „L.", se před lety přestěhovala z Regensburku do nové ... Hoď to za hlavu …místa je tam dost - Alexandra ... ... .", se před lety přestěhovala z Regensburku do nového domova poblíž Barcelony. Hoď to za hlavu Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073069124 ISBN: 978-80-7306-912-4 Překlad: Hlavička, Jan a Reinwarthová, Alexandra Popis: 1× kniha, brožovaná, 150 stran, česky Rozměry: 12,9 × 20 cm Rok vydání: 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY