Koření

Koření - Gill Daviesová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gill Daviesová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koření.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gill Daviesová. Číst Koření Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o koření se zabývá jeho historií, pěstováním i využitím v medicíně a v kuchyni. Pronikavě aromatické koření se například hodí pro zvýraznění chuti vín a lihovin, k výrobě přírodních léčiv a lektvarů. Nejdražším kořením na světě je šafrán, ženšen je jak posvátná bylina, tak i afrodiziakum a o česneku se říká, že chrání proti upírům, vlkodlakům, čarodějnicím a démonům (i krtkům na zahradě). V minulosti se věřilo, že muškátový oříšek odpuzuje mouchy přenášející mor, a obchodníci po Evropě ho prodávali se ziskem téměř šest tisíc procent. Kniha obsahuje podrobné informace a zajímavosti o více než šedesáti druzích koření.


... se obvykle používá k vylepšení chutě a vůně pokrmů (původně sloužilo k překrytí chutě a zápachu zkažených potravin), někdy také k jejich konzervaci ... Koření - Vitana ... .Vyrábí se ze sušených nebo čerstvých částí rostlin.Z potravinářského hlediska koření řadíme mezi pochutiny, tj. poživatiny, jež nemají syticí funkci, ale pouze ochucující. Jednodruhové koření Kořenící směsi Dárkové sady Nabízíme více než 200 druhů koření a kořenících směsí z celého světa. Dbáme na výběr toho nejkvalitnějšího koření a pečlivým způsobem balení a dopravy zajistíme zachování prvotřídní kvality. Nabízíme více než 200 dr ... Koreni (TV Series 2018) - IMDb ... . Dbáme na výběr toho nejkvalitnějšího koření a pečlivým způsobem balení a dopravy zajistíme zachování prvotřídní kvality. Nabízíme více než 200 druhů koření a kořenících směsí z celého světa. Dbáme na výběr toho nejkvalitnějšího koření a pečlivým z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY