Na počátku byla výchova: Neopakujte chyby svých rodičů

Na počátku byla výchova: Neopakujte chyby svých rodičů - Alice Millerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alice Millerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na počátku byla výchova: Neopakujte chyby svých rodičů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na počátku byla výchova: Neopakujte chyby svých rodičů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Millerová. Číst Na počátku byla výchova: Neopakujte chyby svých rodičů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha renomované švýcarské psycholožky se zabývá raným dětstvím a nutností objasnit rozdíl mezi pocity viny a smutkem. S tím totiž souvisíčasto opakovaná otázka rodičů, kteří mají o své děti upřímný a opravdový zájem: Co ještě můžeme udělat, pokud zjistíme, že nevědomě opakujeme výchovné chyby vlastních rodičů? Alice Millerová se obrací na dítě v dospělém. Dokud si toto skryté dítě nesmí uvědomovat, jak mu bylo ublíženo, je část jeho emocionálního života „zamrzlá“ a jeho vnímavost vůči utrpení zažitému v dětství otupena. Veškeré apely na lásku, solidaritu a milosrdenství však zůstanou marné, není-li splněn tento důležitý předpoklad mezilidského vnímání a porozumění. Autorka v první části představuje tzv. „černou pedagogiku“, tedy kruté výchovné metody, s nimiž vyrůstali naši rodiče a prarodiče. Ve druhé části popisuje dětství tří osob, drogově závislé ženy, politika a vraha dětí, kteří byli sami v dětství oběťmi ponižování a týrání. Řešení je nasnadě – překročit vlastní stín, zapomenout na útrapy dětství a zaměřit se na nenásilné rozvíjení svobodné individuality každého dítěte.


...Na počátku byla výchova Neopakujte chyby svých rodičů Autor: Alice Millerová Autorka v první části představuje tzv ... Alice Millerová | Martinus ... . "černou pedagogiku", tedy kruté výchovné metody, s nimiž vyrůstali naši rodiče a prarodiče. Všechny informace o produktu Kniha Na počátku byla výchova Neopakujte chyby svých rodičů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na počátku byla výchova Neopakujte chyby svých rodičů. Na počátku byla výchova - Neopakujte chyby svých rodičů ... 329 Kč. 276 Kč. Ušetříte. 53 Kč. Zajišťujeme u do ... Na počátku byla výchova - Neopakujte chyby svých rodičů ... . Na počátku byla výchova - Neopakujte chyby svých rodičů ... 329 Kč. 276 Kč. Ušetříte. 53 Kč. Zajišťujeme u dodavatele. Doručení v středa 20.05.2020 nebo k odběru na vybraných pobočkách ... pokud zjistíme, že nevědomě opakujeme výchovné chyby vlastních rodičů? Alice Millerová se obrací na dítě v dosp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY