Sympatizant

Sympatizant - Viet Thanh Nguyen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Viet Thanh Nguyen
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sympatizant.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sympatizant ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viet Thanh Nguyen. Číst Sympatizant Online je nyní tak snadné!

POPIS


V románu Sympatizant sledujeme osudy dvojitého agenta sloužícího rozvědce socialistického vietnamského státu i tajné službě jihovietnamského režimu, s jejímiž exponenty se po pádu Saigonu vydá do amerického exilu. Kniha citlivě vnímá nejen politické intriky na vysoké úrovni, ale i jejich dopad na lidské osudy, ať už jde o celý národ nebo jednotlivce vtažené bez své vůle do víru událostí. Snaží se zachovávat objektivní pohled bez předpojatosti vůči jedné či druhé straně, tento pohled však ani náhodou není nezúčastněný.Špionážní thriller oceněný Pulitzerovou cenou 2016.


...u Sympatizant sledujeme osudy dvojitého agenta sloužícího rozvědce socialistického vietnamského státu i tajné službě jihovietnamského režimu, s jejímiž exponenty se po pádu Saigonu vydá do amerického exilu ... Hnutie OĽaNO prijíma nových členov, záujemcovia však musia ... ... . Kniha citlivě vnímá nejen politické intriky na vysoké úrovni, ale i jejich dopad na lidské osudy, ať už ... The Sympathizer, written by Viet Thanh Nguyen, is a sweeping novel of Vietnamese and American culture after the fall of Saigon seen through the eyes of a half-French, half-Vietnamese intellectual communist double agent. Translation for 'sympatizant' in the free Czech-English dictionary and many other English translations. Príbeh knihy Sympatizant zachytáva hrôzostrašnosť a zároveň absurdnosť vietnamskej vojny, ktorá sa neo ... Sympatizant | Absynt ... . Translation for 'sympatizant' in the free Czech-English dictionary and many other English translations. Príbeh knihy Sympatizant zachytáva hrôzostrašnosť a zároveň absurdnosť vietnamskej vojny, ktorá sa neo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY