Urban fotografie: Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst

Urban fotografie: Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst - Todd Sipes | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Todd Sipes
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Urban fotografie: Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst.pdf


Chcete si knihu přečíst?Urban fotografie: Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Todd Sipes. Číst Urban fotografie: Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst Online je nyní tak snadné!

POPIS


Urban fotografie – fotografování člověkem opuštěných míst, která postupně chátrají, ale přesto s sebou často nesou nostalgii vzpomínek na jejich starou slávu nebo připomínku dob dávno minulých. Snad v každém městě i menší obci, zejména v průmyslových oblastech lze najít řadu objektů, které přestaly sloužit svému účelu a které čekají na svůj další osud. Fotografie těchto míst mají zvláštní atmosféru a daly vzniknout stylu, který se označuje jako urban (nebo také urbex) fotografie. S fotografováním opuštěných míst se pojí i jistá dávka adrenalinu – nejde jenom o to, že se často jedná o objekty zchátralé, kde pohyb sám o sobě může být nebezpečný, ale často jde o fotografování na hranici legálnosti vzhledem k oprávnění na místě fotografovat nebo vůbec jenom na něj vstoupit. Autor knihy probírá všechny aspekty urban fotografie: od zajištění bezpečnosti přes doporučení co, kde a kdy fotografovat až po podrobné vysvětlení nastavení fotoaparátu a používaných technik fotografování. Publikace je plná praktických příkladů, v řadě případů kompletních postupů od výběru záběru přes samotné fotografování a vše je zakončeno úpravou snímků. Autor představuje kompletní portfolio aplikací, které na úpravy fotografií používá, a na množství ukázek předvádí, jak v postprocesu ještě umocnit působivý vzhled fotografií včetně HDR úprav nebo použití maskování světlosti . Kniha je jedinečným zdrojem informací pro ty fotografy, kteří by se chtěli tomuto fotografickému žánru věnovat, a je i zajímavým srovnávacím materiálem pro ty, kteří kouzlu urban fotografie již propadli.


...tografie - Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst Published on May 3, 2017 Zachyťte krásu opuštěných a rozpadávajících se míst, než zcela zmizí ... Grafika a fotografie | ZonerPress.cz ... . Jste na fotograficky.guru > Knihy > Urban fotografie - Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst. 17. 05. 2017 Miroslav Kučera. Urban fotografie - Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst. Zachyťte krásu opuštěných a rozpadávajících se míst, než zcela zmizí. ... Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst. SIPES Todd. Info: Zoner Software, 2017 (1.) - brož., 312 str. Z angl. přel. K. Teichmanová EAN: 978807413 ... Urban fotografie - Jak fotografovat a upravovat snímky ... ... . ... Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst. SIPES Todd. Info: Zoner Software, 2017 (1.) - brož., 312 str. Z angl. přel. K. Teichmanová EAN: 9788074133527 ISBN: 978-80-7413-352-7 Edice: Encyklopedie grafika a fotografie Podtitul: Jak fotografovat a upravovat snímky opuštěných míst - - Zachyťte krásu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY