Rady jak umírat, a žít lepší život

Rady jak umírat, a žít lepší život - Jeho svatost Dalajlama XIV., | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rady jak umírat, a žít lepší život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rady jak umírat, a žít lepší život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.,. Číst Rady jak umírat, a žít lepší život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je Dalajlámovým komentářem o duchovní přípravě na smrt a je inspirována klasickým textem tibetského buddhismu – básní ze 17. století, jejímž autorem je první pančhenlama. Tuto značně ezoterní báseň Jeho Svatost 14. Dalajlama komentuje a rozvádí do konkrétních rad pro každodenní život. Vysvětluje, jak a proč meditovat o pomíjivosti, jak vytvořit vhodné prostředí pro umírající, jak praktikovat během umírání. Zvlášť podrobně vysvětluje jednotlivá stadia umírání i způsob, jak si vštěpovat jejich posloupnost, aby naše umírání probíhalo beze strachu a aby hlubší stavy mysli, k nimž během umírání dochází, mohly být využity pro duchovní praxi všech úrovní. Celý výklad prokládá příběhy o vysoce duchovně vyvinutých mniších a mniškách, s nimiž se sám setkal, a seznamuje čtenáře také s událostmi kolem volby posledního pančhenlamy tak, jak je sám prožíval.


...k umírat a žít lepší život Autor: Dalajlama XIV ... TÄNDZIN Gjamccho : Rady jak umírat a žít lepší život ... ., Jeho svatost Nakladatel: Argo EAN: 9788072037070 ISBN: 80-7203-707-2 Originál: Advice on Dying, And Living a Better Life Překlad: Moravcová, Martina Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 13,2 × 16,2 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Rady jak umírat, a žít lepší život . Dalajláma; Dalajláma . 4,7 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra ... Kniha: Rady jak umírat, a žít lepší život (Dalajláma ... ... . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Citáty, aforizmy, darčekové knižky Ďalšie formy prózy Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Argo, 2017 ... Kupte knihu Rady jak umírat a žít lepší život (Dalajlama) s 16 % slevou za 208 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY