Jáma a dům: Fantasy thriller

Jáma a dům: Fantasy thriller - Jana Rečková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Rečková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jáma a dům: Fantasy thriller.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jáma a dům: Fantasy thriller ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Rečková. Číst Jáma a dům: Fantasy thriller Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Křížovém domě se najde všechno. Jeho pravý pán dokáže skoro všechno opravit – robotické hračky, umělé krávy i hodiny s duchem uvnitř, a odvážně se pouští do tvorby golemů, ale zrovna tohle mu moc nejde. Klony budou asi lehčí, no ne? Když už máme někde na půdě přízrak Malíře, který je přizpůsobí momentální potřebě. V Domě bydlí i hezká dívka, která má jakési pletky s androidem – ale bacha, někteří z těch umělých chlapců údajně dokážou i vraždit. Ne že by pán Domu nespolupracoval s policií, naopak, jako senzibil se k tomu skvěle hodí, jenomže není policie jako policie, jak se brzy ukáže. Co se nenajde v Domě, najde se v Jámě. Včetně pekelných psů, kteří se rozběhnou do kraje, jakmile jim někdo dá jméno. Zbraně proti nim už ovšem vyzkoušel kdosi z předešlých generací, zaručeně budou na půdě… nebo někde jinde, třeba v pokoji, který nemá konec. Nebo v tom druhém Křížovém domě, který možná někdo namaloval. Tohle není sci-fi, ani detektivka, ba ani kloudná fantasy, spíš čtení se vším kořením, které je na trhu volně k mání; čtení, které si říká o happyend. Nebo aspoň všeobecně nějaký konec. Jenomže příběhy nikdy nechtějí skončit. Že by přece jen fantasy? Nebo detektivka, kde hlavním pachatelem je ďábel? Je to šílené. Nečtěte to.


...dům - Fantasy thriller - Rečková, Jana ; Mysteriózně laděná fantasy jedné z nejvlivnějších českých autorek tohoto žánru ... Jáma a dům | FantasyShop.cz ... . V Křížovém domě se najde hodně. Jeho pravý pán dokáže opravit skoro všechno. A co není v domě, ... Všechny informace o produktu Kniha Jáma a dům - Fantasy thriller - Jana Rečková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jáma a dům - Fantasy thriller - Jana Rečková. Fantasy s příchutí new weird a detektivky, v níž může a nemusí být pachatelem sám ďábel. Informace k aktuální situaci: ... Jáma a dům: Fantasy thriller - KOSMAS.cz ... . Fantasy s příchutí new weird a detektivky, v níž může a nemusí být pachatelem sám ďábel. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. ... Jáma a dům - Fantasy thriller. Ohodnotit » ... Jáma a dům: Fantasy thrille...SOUVISEJÍCÍ KNIHY