Egyptské záhady

Egyptské záhady - Arnošt Vašíček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Arnošt Vašíček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Egyptské záhady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Egyptské záhady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnošt Vašíček. Číst Egyptské záhady Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo spočíval v obřím sarkofágu na hoře Toth? Kým byla tajemná bytost ze Sakkary? Bude odhaleno poslední tajemství faraóna Tutanchamona? Kde jsou ukryty tajné knihy boha Thovta? Starý Egypt, jak o něm vypovídají letopisy a dochované archeologické nálezy, fascinuje svou tajemností a svádí k nesčetným hypotézám a spekulacím. Stály u jeho kolébky sudičky v kosmických skafandrech, nebo v temně modrých tógách vládců utopené Atlantidy? Docházelo zde ke kontaktům s jinými světy? Byly pyramidy v Gíze stavěny s pomocí mimozemské techniky? Jsou kříženci lidí a zvířat důkazem genetických pokusů návštěvníků z nebes? Z čeho vyvěraly tak neobyčejné náboženské zvyky a posmrtné obřady? Příval otázek se přelévá přes vetchou hráz vesměs nejasných odpovědí.


...ná historie staré Egyptské říše. O čem se nemluví a co jen tušíme o našich předcích? Kdo skutečně postavil monumentální památky a jaké informace se dozvídáme až dnes s ... Egypt - Pyramidy v Gíze: Popis, fotky, zajímavosti (Popis ... ... ... Utajovaná historie staré Egyptské říše. O čem se nemluví a co jen tušíme o našich předcích? Kdo skutečně postavil monumentální památky a jaké informace se dozvídáme až dnes s ... Safi2206 522,410 views. Asijské divy světa - Mořská hráz v Singapuru. - Duration: 45:04. Míla Hájek 104,481 views. Battle Stations - P 51 Mustang plane Documentary. - Duration: 1:05:35. WAR ... Při jejich ... Kniha "Egyptské záhady" ... . Asijské divy světa - Mořská hráz v Singapuru. - Duration: 45:04. Míla Hájek 104,481 views. Battle Stations - P 51 Mustang plane Documentary. - Duration: 1:05:35. WAR ... Při jejich studiu narážíme stále hlavně na záhady. Staré egyptské přísloví říká, že vše s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY