Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany

Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany - David Zmrzlý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Zmrzlý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Zmrzlý. Číst Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velké množství raw receptů! Tato kniha vám může být inspirací, jak jíst zdravě, bezlepkově a s klidem v duši... Je napsaná českým odborníkem na veganskou stravu, všechny suroviny použité v knize jsou dostupné v ČR. Kuchařka pokrývá kompletní celodenní jídelníček a navíc nabízí dezerty, sladkosti, svačinky, jídlo na cestu, tapas. Lahodné recepty jsou doplněny osobními tipy a doporučeními autora. David Zmrzlý spolu se svými spolupracovníky provozuje v Praze veganské bistro PURO.


...vá kuchařka vhodná i pro vegany Autor: Zmrzlý, David Nakladatel: CPress EAN: 9788026415657 ISBN: 978-80264-1565-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 17,2 × 23 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany - David Zmrzlý ... ... . vydání) Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany David Zmrzlý . 5,0 ( 2) Jezte zdravě, bezlepkově a s klidem v duši! Velké množství raw receptů! Tato kniha vám může být inspirací, jak jíst zdravě, bezlepkově a s klidem v duši... Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany Autor: Zmrzlý, David Nakladatel: CPress EAN: EK271369 ISBN: Popis: Elektronická kniha, 136 stran, bez zabezpečení DRM, 9,7 MB PDF, česky Rok vydání: 2020 B ... Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany - David Zmrzlý ... ... ... Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany Autor: Zmrzlý, David Nakladatel: CPress EAN: EK271369 ISBN: Popis: Elektronická kniha, 136 stran, bez zabezpečení DRM, 9,7 MB PDF, česky Rok vydání: 2020 Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany. David . ... Kuchařka pokrývá kompletní celodenní jídelníček a na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY