Kruté časy

Kruté časy - Ian Manook | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ian Manook
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kruté časy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kruté časy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Manook. Číst Kruté časy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komisař Jerúldelger je vzdělaný člověk, ale má hluboké rány v duši a srdce plné zloby, které nedojde klidu, dokud se mu nepodaří vyřídit všechny staré účty. Brzy v jeho okrsku dochází k několika vraždám a hlavním podezřelým je však nečekaně sám komisař Jerúldelger. V tomto zkušeně popisovaném pátrání, na pozadí obchodu s lidmi a pašování zboží přes hranice několika zemí, nás tento spisovatel znovu přivádí do nehostinné, víc než exotické země. Mrazivý detektivní román z prostředí současného Mongolska.


...márov nastali kruté časy. Už nebojujú iba medzi sebou či s nedostatkom jedla, na frontovú líniu sa prihnal ďalší nepriateľ - chlad! A ten je horším protivníkom než všetko ... Nový Čas | Najčítanejší online denník na Slovensku ... ... Kruté časy nastanou každému, kdo se nebude chtít vyzpovídat Jerúlgelderovi nebo si dokonce bude zahrávat s Ojún. Čtivé i zajímavé od první do poslední stránky. Až je mi líto, jak rychle jsem druhý díl přečetl. Nitky případu se tentokrát rozeběhnou nejen po Mongolsku, ale zaběhnou i do Ruska a Francie. Read Kruté časy from the story život na špičkách by rossianne21 (Rossie) with 128 ... život na špičkách - Kruté časy - Wattpad ... . Nitky případu se tentokrát rozeběhnou nejen po Mongolsku, ale zaběhnou i do Ruska a Francie. Read Kruté časy from the story život na špičkách by rossianne21 (Rossie) with 128 reads. smrť, sebepoškozování, nemocnice. Večer jsem šla spát brzy , protože ... "Manookův román Kruté časy, ve kterém samice jaka může spadnout z nebe, je plný politických skandálů, nebezpe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY