Rehabilitace motoriky člověka: Fyziologie a léčebné postupy

Rehabilitace motoriky člověka: Fyziologie a léčebné postupy - Ivana Angerová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Angerová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rehabilitace motoriky člověka: Fyziologie a léčebné postupy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rehabilitace motoriky člověka: Fyziologie a léčebné postupy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Angerová,. Číst Rehabilitace motoriky člověka: Fyziologie a léčebné postupy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace, která je výsledkem spolupráce teoretiků a klinických pracovníků, navazuje na tři úspěšná vydání oblíbené a úspěšné knihy fyziologie a léčebná rehabilitace motoriky člověka. Kniha byla aktualizována, v některých oblastech zcela přepracována, doplněna více než 50 novými originálními obrázky, autorský kolektiv byl rovněž zásadně pozměněn. Barevná kniha je dobře dokumentována 150 instruktivními obrázky, fotografiemi a tabulkami. Publikace je určena pracovníkům v oboru rehabilitace a fyzioterapie, lékařům i nelékařům, studentům celé řady oborů, ale i širší veřejnosti. 


...ie a léčebné postupy. Švestková Olga, Angerová Yvona, ... Rehabilitace motoriky člověka za 15,90€ | Gorila ... ... navazuje na tři úspěšná vydání oblíbené a úspěšné knihy FYZIOLOGIE A LÉČEBNÁ REHABILITACE MOTORIKY ČLOVĚKA. Kniha byla aktualizována, v některých oblastech zcela přepracována, doplněna více než 50 novými originálními obrázky, autorský kolektiv ... Rehabilitace motoriky člověka Fyziologie a léčebné postupy . Olga Švestková ... navazuje na tři úspěšná vydání ... Rehabilitace motoriky člověka: Fyziologie a léčebné ... ... . Olga Švestková ... navazuje na tři úspěšná vydání oblíbené a úspěšné knihy FYZIOLOGIE A LÉČEBNÁ REHABILITACE MOTORIKY ČLOVĚKA. Kniha byla aktualizována, v některých oblastech zcela přepracována, doplněna více než 50 novými originálními obrázky ... Rehabilitace motoriky fflovřka. Předmluva Překládaná kniha Rehabilitace motoriky člověka navazuje na dřívější vydání titulu „Fyziologie a léčebná rehab...SOUVISEJÍCÍ KNIHY