Cesta na poledne

Cesta na poledne - Václav Křístek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Křístek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta na poledne.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta na poledne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Křístek. Číst Cesta na poledne Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historický román o pozoruhodné postavě našich dějin, Jakubu Krčínovi z Jelčan (1535-1604). Tento "selfmademan", jenž se z rodiny kolínského měšťana vypracoval na regenta rožmberského panství, dodnes inspiruje historiky i literáty. Jeho rybníkářské dílo budilo tehdy respekt a nemělo v Evropě obdoby, dodnes je předmětem obdivu i bádání. Román však líčí "skrytá" Krčínova léta po skončení studií na univerzitě. Tehdy na své pouti poznal všechny vrstvy renesanční společnosti, její politické i náboženské spory; byl ale puzen dál, na rožmberská panství a jejich zrádná blata.


...a poledne. Křístek, Václav. Vydání: Městská knihovna v Praze 2017 | Jazyk: čeština ... Cesta na poledne / Nejlevnější knihy ... . Historický román zachycuje životní osudy mladého Jakuba Krčína z Jelčan v 50. letech 16. století. Cesta na poledne - 2. vydání - Václav Křístek. Historický román o pozoruhodné postavě našich dějin, Jakubu Krčínovi z Jelčan (1535-1604). Tento... This feature is not available right now. Please try again later. Published on Oct 5, 2014. Popis. Category People & Blogs; Song Fo ... Cesta na poledne - Václav Křístek | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Please try again later. Published on Oct 5, 2014. Popis. Category People & Blogs; Song Fortune Days; Artist The Glitch Mob; Album Drink The Sea ... Historický román Cesta na poledne, jehož autorem je Václav Křístek, je o pozoruhodné postavě našich dějin, Jakubu Krčínovi z Jelčan (1535-1604). Tento ""selfmademan"", jenž se z rodiny kolínského měšťana vypracoval ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY