Medicína posvátných stromů

Medicína posvátných stromů - Ellen Evert Hopmanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ellen Evert Hopmanová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Medicína posvátných stromů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Medicína posvátných stromů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ellen Evert Hopmanová. Číst Medicína posvátných stromů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Abeceda stromů“ je živoucím odkazem dávné tradice, předávané po celá staletí z generace na generaci. Starodávnou ogamskou abecedu stromů, jejíž každé písmeno je obestřeno duchovní a medicínskou tradicí, používali druidové k magické práci i k uctívání mrtvých. Básníci a bardi vytvořili tajnou znakovou řeč popisující jednotlivá písmena abecedy, z nichž každé je svázáno se jménem určitého stromu nebo rostliny. Tento jazyk byl po celá staletí předáván výhradně ústním podáním, neboť jen tak se dalo uchovat jeho tajemství. Ellen Evert Hopman spojila své rozsáhlé znalosti a vnímavý poetický vhled druidské kněžky a ponořila se hluboko do historických pramenů, odkazů a asociací spojených s každým z dvaceti písmen ogamské abecedy stromů. Současně zkoumala léčitelské metody indiánských kmenových medicinmanů, hledajíc v nich možný klíč ke způsobu, jakým při svém léčení používali stromy i staří Evropané. U každého posvátného stromu uvádí autorka s ním spojené druidské duchovní praktiky, bylinné receptury a použití stromu v lidové tradici. Popisuje rovněž význam stromů při keltských oslavách ohně a jiných slavnostech. V závěru knihy seznamuje čtenáře s věšteckými metodami starých druidů a s věšteckými významy jednotlivých stromů. Ellen Evert Hopman je praktikující druidská kněžka, zkušená bylinkářka a laická homeopatka, magistra pedagogických věd v oboru poradenství duševní hygieny. Je zakládající členkou Řádu bílého dubu (Ord na Darach Gile), působí v Šedém koncilu mágů a proroků a je profesorkou bylinářského umění v Šedé škole čar a kouzel. Je autorkou knih Druidský herbář pro rok Posvátné země, Cesta do světa zázraků, Medicína stromů, Magie stromů a Lesní kněžka. Žije v Massachusetts.


...ny informace o produktu Kniha Medicína posvátných stromů - Ellen Evert Hopmanová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Medicína posvátných stromů - Ellen Evert Hopmanová ... Medicína posvátných stromů | Knihy Fenix ... . Hledáte Medicína posvátných stromů od Ellen Evert Hopmanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kupte knihu Medicína posvátných stromů (Ellen Evert Hopmanová) s 23 % slevou za 219 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. „Abeceda stromů" je živoucím odkazem dávné tradice, p ... Medicína posvátných stromů - Fontána ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. „Abeceda stromů" je živoucím odkazem dávné tradice, předávané po celá staletí z generace na generaci. Starodávnou ogamskou abecedu stromů, jejíž každé pí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY