Colorado Kid: Dozví se tajemství mrtvého muže?

Colorado Kid: Dozví se tajemství mrtvého muže? - Stephen King | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Colorado Kid: Dozví se tajemství mrtvého muže?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Colorado Kid: Dozví se tajemství mrtvého muže? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Colorado Kid: Dozví se tajemství mrtvého muže? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Některé záhady jsou neřešitelné… Studentka žurnalistiky přijíždí na odlehlý ostrov kvůli stáži v místních novinách. Jednoho dne se dozvídá, že ostrůvek skrývá záhadu, o níž jí dosud nikdo neřekl. Nakonec jí kolegové z redakce celý příběh vyprávějí: Co byl zač ten muž, který byl před čtvrt stoletím nalezen mrtvý na pláži, kdo ho zabil a proč? Jak se jeho tělo dostalo na ostrov Maine za 5 hodin z 3 000 km vzdáleného Colorada, kde byl naposledy viděn živý? Vyšetřování případu opakovaně vedlo do slepých uliček a dodnes se mnoho neví. Místní redaktoři jsou neobjasněným příběhem „Colorado Kida“ fascinováni, vyprávěním utužují dávné přátelství a zároveň zkoušejí profesní vytrvalost mladé stážistky. Příběh o temnotě v srdci a vyšetřování nevysvětlitelného.


...se tajemství mrtvého muže? ... Nyní jsem se z nedostatku čtiva rozhodla uchýlit se k tomuto kroku - znovu se pokusit přečíst knihu Colorado Kid ... Ten ktery zabil draka | Sleviste.cz ... . A světe div se, celkem se mi líbila. Samozřejmě, není to horor, na jaký jsou u Kinga všichni zvyklí, spíš zamotaná detektivka, to jí ale na čtivosti nijak neubírá. ... Colorado Kid Autor: King, Stephen Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073069278 ISBN: 978-80-7306-927-8 Originál: The Colorado Kid Překlad: Bartošková, Linda Popis: 1× kniha, brožovaná, 181 stran, česky Rozměry: 12 × 18,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Colorado Kid: Dozví se tajemství mrtvého muže? Stephen King Nakladatel: BETA Dobrovský 2019 Porovnání cen the colorado kid king steph ... Colorado kid | Sleviste.cz ... . vydání) Colorado Kid: Dozví se tajemství mrtvého muže? Stephen King Nakladatel: BETA Dobrovský 2019 Porovnání cen the colorado kid king stephen, ... Colorado Kid. Dozví se taj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY