Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky

Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky - Anne L. Biwerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anne L. Biwerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne L. Biwerová. Číst Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Studium ruky jejích tvarů a linií je jednou z nejstarších vědních disciplín lidstva. Čtení z ruky ovšem nemá nic společného s mystikou. Určovat rozlišující znaky v lidské dlani a poodhalovat tak osobnost se může naučit každý. Nejenže pak dokážete lépe rozumět sami sobě, ale budete například schopni rychleji odhadnout člověka, s nímž právě jednáte. Tato starobylá nauka vám nabízí významnou pomoc v každodenním životě, protože ruce jsou stále viditelné. A nemusíte dokonce zdlouhavě studovat vnitřní stranu ruky často postačí jediný pohled zvnějšku a budete mít v podstatných věcech jasno.V kapitole o dětské ruce, v níž jsou uváděny nejnovější poznatky o tomto tématu, pak naleznete spoustu rad a pokynů, jak dětem pomáhat v obtížných situacích, s nimiž se během svého vývoje setkávají. A hlavně: děti na přelomu tisíciletí jsou jiné to dokazují i jejich ruce!


...tení z ruky dospělé i dětské -- Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky - Anne L ... DOC Školní vzdělávací program ... . Biwer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky Anne L. Biwerová Nakladatel: Fontána 2003 Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky Studium ruky - jejích tvarů a linií - je jednou z nejstarších vědních disciplín lidstva. Čtení z ruky ovšem nemá nic společného s mystikou. Dospělé i dětské. Určování ... Čtení z ruky dospělé i dětské - Anne L. Biwer | Knihy.ABZ.cz ... . Čtení z ruky ovšem nemá nic společného s mystikou. Dospělé i dětské. Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky. Výborný stav Čtení z ruky dospělé i dětské: Určování osobnosti podle tvaru a linie ruky (80-7336-122-1) Kniha - autor Anne L....SOUVISEJÍCÍ KNIHY