Úkol přežít - Cesta šamana 1

Úkol přežít - Cesta šamana 1 - Vasilij Mahaněnko | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vasilij Mahaněnko
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Úkol přežít - Cesta šamana 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úkol přežít - Cesta šamana 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vasilij Mahaněnko. Číst Úkol přežít - Cesta šamana 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Miliony hráčů, kteří mohou dělat absolutně cokoliv – levelovat, bojovat proti sobě, strávit ve hře celý život a užít si každý moment. Stát se legendou. Jediné, co tvůrci hráčům neumožnili, je cítit fyzickou bolest. Ale každé pravidlo má svou výjimku. Pro vězně, kteří si do hry přišli odpykat svůj trest, se Barliona stala osobním peklem. Odsouzenců se totiž sláva a dračí zlato netýkají, zato vyčerpání a bolest jsou všudypřítomné. Neprávem uvězněný Mahan se ale odmítá vzdát i poté, co skončí zavřený v dole s mizivou nadějí na únik. Pokud se chce dočkat konce svého trestu, má jediný úkol: přežít. Nakladatelství FANTOM Print přináší první knihu ze série Cesta šamana, jednoho z nejlépe hodnocených LitRPG současnosti. Sledujte Mahanovo získávání dovedností, odkrývání tajemství Barliony a hlavně tu největší záhadu: kdo a proč nechal Mahana do virtuálního světa zavřít?


...dubna Zaujal mě nový žánr LitRpg, o kterém jsem dosud neslyšel a tak jsem se s nepříliš velkým očekáváním pustil do čtení této knihy ... Úkol přežít / Cesta šamana (1) / komentáře --- LEGIE ... ... . Mam rad počítačová rpg, gamebooky i žánr fantasy, takže jsem byl zvědav, ale upřímně řečeno jsem počítal s tím, ze to bude podivná blbost. Všechny informace o produktu Kniha Cesta šamana 1 - Úkol přežít - Mahaněnko Vasilij, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cesta šamana 1 - Úkol přežít - Mahaněnko Vasilij. Cesta šamana 1 - Úkol přežít (Vasilij Mahaněnko) Kombinace klasického sci-fi či fantasy příběhu s mechanismy online her? Už jen to půs ... Úkol přežít -- Cesta šamana 1 - Knihy.ABZ.cz ... . Cesta šamana 1 - Úkol přežít (Vasilij Mahaněnko) Kombinace klasického sci-fi či fantasy příběhu s mechanismy online her? Už jen to působí dojmem: „Tebe já musím prostě vyzkoušet." . Snad na každé MMORPG je nejzábavnější učit se nový sy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY