V co věří Nelly Butterfly

V co věří Nelly Butterfly - Ivana Dostálová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Dostálová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
V co věří Nelly Butterfly.pdf


Chcete si knihu přečíst?V co věří Nelly Butterfly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Dostálová. Číst V co věří Nelly Butterfly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tak trochu jiná knížka, která je dětská, ale zároveň se v ní najde i dospělý. Kombinace textů psaných česky pro malé čtenáře je doplněná anglickými texty určenými pro starší děti a dospělé, bohatou obrazovou část mohou prohlížet i děti, které ještě číst neumí, což dělá z knížky o malé Nelly první knížku na celý život. Svět z pohledu malé holčičky, která žije ve své fantazii a zároveň vnímá realitu svýma dětskýma očima. Hluboce dobrotivá knížka, která připomene opravdové lidské hodnoty každému z nás. Krátké psané postřehy ve spojení s velkými obrazy nechávají prostor pro snění a vlastní pohled každého malého i většího čtenáře. Knížka jemně navádí k zamyšlení, budování vlastního úsudku a u dětí vyvolává otázky vedoucí k otevřenému dialogu s rodičem. Knížka je ideální i pro děti v první třídě, které se učí číst a rodiče je u čtení poslouchají. Děti čtou krátké české texty a dospělí (protože prvňáčci čtou velmi, velmi pomalu) se zabaví čtením složitějších anglických textů, nebo se mohou zasnít, nebo zamyslet, nebo odpočívat.


...ří Nelly Butterfly Autor: Dostálová, Ivana Nakladatel: Jonathan Livingston EAN: 9788075510433 ISBN: 978-80-7551-043-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 60 stran, česky, anglicky Rozměry: 30 × 30 cm Rok vydání: 2017 (1 ... CD album: BRASS KNUCKLES - NELLY | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Jazyk: česky, anglicky V CO VĚŘÍ NELLY BUTTERFLY / What Nelly Butterfly Believes IN. TAK TROCHU JINÁ KNÍŽKA PRO DĚTI. JEMNÁ. OPRAVDOVÁ. DOBROTIVÁ. PLNÁ FANTAZIE. 294 Kč V co věří Nelly Butterfly - Dostálová Ivanačtenáře je doplněná anglickými texty určenými pro starší děti a dospělé, bohatou obrazovou část mohou prohlížet i děti, které ještě číst ne ... V co věří Nelly Butterfly - Dostálová Ivana - Megaknihy.cz ... . 294 Kč V co věří Nelly Butterfly - Dostálová Ivanačtenáře je doplněná anglickými texty určenými pro starší děti a dospělé, bohatou obrazovou část mohou prohlížet i děti, které ještě číst neumí, což dělá z knížky o malé Nelly první knížku na celý život. Svět z pohledu malé holčičky, která žije ve své fantazii a z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY