Doupě

Doupě - Jakuba Katalpa | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakuba Katalpa
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Doupě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doupě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakuba Katalpa. Číst Doupě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po mimořádně úspěšném románu Němci přichází Jakuba Katalpa s propracovaným mnohovrstevnatým románem ze současnosti. Květa je po manželově smrti sužována pocitem samoty a neužitečnosti. Ve sklepě svého domu proto vybuduje malou místnost — doupě — a čeká na návštěvníka, kterého by do ní mohla zavřít a jemuž by mohla vyprávět svůj životní příběh. Zatímco Květa opečovává svého vězně, v Americe umírá na rakovinu Akiko Ikedaová. Dochází sice na chemoterapii, ta však nezabírá a její manžel postupně ztrácí víru v manželčino uzdravení. Hoang Thi Anhová opouští rodný Vietnam a vydává se na dalekou cestu do Prahy, aby pomohla své dceři s vedením domácnosti a malého obchodu. Naráží při tom na odcizení, nejen kulturní, ale také rodinné a generační. Jakkoliv jsou cesty protagonistů zprvu mimoběžné, v jednom okamžiku se protnou v Praze, aby pak nadále pokračovaly vlastním směrem. Všechny tři příběhy tak představují míjení, nedorozumění i paralelnost lidských osudů.


...den články o počítačových hrách pro všechny platformy: PC, Nintendo, Xbox, Playstation Doupě (Czech pronunciation: ) is a village and municipality in Jihlava District in the Vysočina Region of the Czech Republic ... PDF www.lego.com ... .. The municipality covers an area of 5.12 square kilometres (1.98 sq mi), and has a population of 106 (as at 3 July 2006). Doupě lies approximately 21 kilometres (13 mi) south-west of Jihlava and 119 km (74 mi) south-east of Prague. Trocha recese nikdy neučkodí. Ovšem v mém případě je to i kolikrát už přes čáru humoru co unesou všichni. Takže pokud nemáte rádi černý, rasistický, vulgární a urážlivý ... Czech: ·lair ... Defi ... Doupě - Wikipedia ... . Trocha recese nikdy neučkodí. Ovšem v mém případě je to i kolikrát už přes čáru humoru co unesou všichni. Takže pokud nemáte rádi černý, rasistický, vulgární a urážlivý ... Czech: ·lair ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Doupě. 144 likes....SOUVISEJÍCÍ KNIHY