Nick a Tesla a super kyborgská rukavice

Nick a Tesla a super kyborgská rukavice - Steve Hockensmith, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Hockensmith,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nick a Tesla a super kyborgská rukavice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nick a Tesla a super kyborgská rukavice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Hockensmith,. Číst Nick a Tesla a super kyborgská rukavice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Einstein se pomátl! Darwin ztrácí hlavu! Muzeum vědy a techniky v městečku Half Moon Bay má velké problémy, protože robotické repliky největších vědců v dějinách jsou pořád porouchané. Jedenáctiletí amatérští vynálezci Nick a Tesla Holtovi tomu chtějí přijít na kloub, a tak budou potřebovat ke svému nejnovějšímu výtvoru – super kyborgské rukavici – přidávat nové a nové vychytávky. Přečtěte si jejich příběh a potom si takovou kyborgskou rukavici můžete podle návodu sestavit sami. Je na ní signální světýlko, poplašný alarm, nahrávací zařízení a UV zařízení na čtení tajných vzkazů!


... Nick a Tesla a super kyborgská rukavice - Hockensmith Steve, Pflugfelder Bobna čtení tajných vzkazů! Bob „Vědátor" Pflugfelder učí přírodní vědy na základní škole ve městě Newton ve státě Massachusetts ... Bob Pflugfelder | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... .Steve Hockensmith píše své záhadné příběhy v kalifornském městě Alameda. Společně už napsali knihy Nick a Tesla a nebezpečná laboratoř, Nick a ... Název: Nick a Tesla a super kyborgská rukavice. Autor: "Science Bob" Pflugfelder. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7553-317-3. EAN: 9788075533173. Objednací kód ... Nick a Tesla a super kyborgská rukavice - Steve ... ... . Autor: "Science Bob" Pflugfelder. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7553-317-3. EAN: 9788075533173. Objednací kód: NA280397 Jedenáctiletí amatérští vynálezci Nick a Tesla Holtovi tom u chtějí přijít na kloub, a tak budou potřebovat ke svému nejnovějšímu v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY