Metabolická rovnováha: Dieta

Metabolická rovnováha: Dieta - Wolf Funfack | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Wolf Funfack
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Metabolická rovnováha: Dieta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Metabolická rovnováha: Dieta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolf Funfack. Číst Metabolická rovnováha: Dieta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Metabolická rovnováha je jedinečná metoda ke snížení hmotnosti, kterou lékaři a certifikovaní poradci upravují na míru každému klientovi. Výsledky jsou doslova ohromující – rychle se dostavuje pocit štěstí a hmotnost se snižuje bez hladovění či přísných diet. Tato metoda se obejde bez léků a suplement, jde o navození hormonální rovnováhy, díky které tělo pracuje maximálně efektivně. V knize najdete nejen koncepci programu Metabolické rovnováhy, ale také 50 chutných receptů, které vám pomohou na vaší cestě za vysněným tělem.


...ická rovnováha je jedinečná metoda ke snížení hmotnosti, kterou lékaři a certifikovaní poradci upravují na míru každému klientovi ... Metabolic balance - (ne)dieta - Wolf Funfack | Databáze knih ... . Výsledky jsou doslova ohromující - rychle se dostavuje pocit štěstí a hmotnost se snižuje bez hladovění či přísných diet. Metabolická rovnováha je absolutním základem našeho zdraví. Každé jídlo, které zkonzumujeme, musí v našem těle vyvolat zdravou hormonální odezvu, tzn. nesmí zvýšit hladinu krevního cukru a následně hladinu inzulinu. Metabolická rovnováha je jedinečná metoda ke snížení hmotnosti, ... Metabolic Balance®: (Ne) dieta - Wolf Funfack | Knihy ... ... . nesmí zvýšit hladinu krevního cukru a následně hladinu inzulinu. Metabolická rovnováha je jedinečná metoda ke snížení hmotnosti, kterou lékaři a certifikovaní poradci upravují na míru každému klientovi. Výsledky jsou doslova ohromující - rychle se dostavuje pocit štěstí a hmotnost se snižuje bez hladovění či přísných diet. Metabolic Balance® je program pre úpravu metabolizmu, určený nielen na chudnutie ale pre...SOUVISEJÍCÍ KNIHY