Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením

Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením - Heinrich Hemme | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Heinrich Hemme
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením.pdf


Chcete si knihu přečíst?Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heinrich Hemme. Číst Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha matematických úloh zaujme všechny vášnivé řešitele logických a matematických kvízů a hlavolamů. Téměř 100 úkolů doprovázených komentovanými řešeními se pohybuje na škále od matematických vtípků až po složitější algebraické a geometrické problémy. Řešení přesto nikdy nevyžaduje zdlouhavé výpočty, není obvykle ani třeba papíru a tužky, stačí zdravý rozum a základní matematické znalosti. Prof. Heinrich Hemme je německý fyzik a vysokoškolský profesor působící v Cáchách. Je autorem řady popularizujících článků a knih o matematice a fyzice.


...l: Matematické hádanky s překvapivým řešením Autor: Heinrich Hemme Rok vydání: 2019 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá ISBN: 978-80-262-1508- Počet stran: 176 Rozměry: 0,0 x 0,0 x 0,0 ... Heuréka - Heinrich Hemme | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Matematické hádanky s překvapivým řešením. AKTUALITY | 29. 11. 2019 ... Sbírku matematických hádanek Heuréka! shromáždil a k soubornému vydání připravil Prof. Heinrich Hemme, německý fyzik a vysokoškolský profesor, který se popularizací matematiky a fyziky zabývá už dlouhá léta. Kniha kapesního formátu kromě skoro ... Více o knize se dozvíte v článku Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením (odkaz vede do sekce Knihy, doporučená literatura). Souvi ... Heuréka - Matematické hádanky s překvapivým řešením ... ... . Kniha kapesního formátu kromě skoro ... Více o knize se dozvíte v článku Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením (odkaz vede do sekce Knihy, doporučená literatura). Související od...SOUVISEJÍCÍ KNIHY